Duyuru Forum İşleyişi Hakkında

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve JαbbαŔ tarafından 8 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Sevgili krallar, bu sayfa da forum da ki moderatörlerin banı açma, oyunu düzeltme vb. işleri yapma yetkileri yoktur. Peki neden var bizlere yardımcı olmak için. Burada bizler de birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz, bilmediklerimiz yeterli olmadığımız konular da devreye giriyorlar genel olarak. Bunu artık anlamak lazım günde 5 defa aynı konu açılıyor. Support bakıyor bura da işiniz halledilmiyor krallar. Oyun içi sorularınız, yardımlık durumunuz varsa yardımcı olunacaktır. Yazma gereği duydum. İyi akşamlar

ateistkeci bunu beğendi.
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konu başlığınızı daha uygun olacak şekilde düzenleyip konunuzu daha uygun bir yere taşıyorum. Bizlerde sizler gibi oyuncuyuz, yaşadığınız sıkıntıları bizlerde yaşıyoruz ve görüyoruz. Mesela X kullanıcı Merkez Ekibe bot konusunda kızıyor gelip burada bizlere patlıyor, şahsen söylüyorum ki elimde olsa tek tek hepsini banlardım ama ne yazık ki değil :( . Bu gibi açılan konular bizleri gerçekten çok üzüyor hatta bazı yerlerde de sinirleniyoruz , bizler her daim eleştiriye açığız neticede hepimiz insanız ve hata yapmak doğamızda var. Ama bununda bir uslubu ve erkanı olması lazım.. Neyse ilginiz için teşşekür ederiz. :)

İyi forumlar diliyorum...

JαbbαŔ ve ateistkeci bunu beğendi.
  3. JαbbαŔ

JαbbαŔ User

Teşekkür ederim. Aynı konuları görmekten benim canım sıkıldı yazmak istedim. Allah kolaylık versin size

4. xArsimAx

xArsimAx User

Burasi Turkiye Ne Yazik Ki Tuketici Daima Hakli Zihniyeti 7 Den 70 E... Urun Alirsin Ust Modeli Almazsin Ucuz Diye Seni Karsilamaz... Aman Aman Ne Kadar Kotuuu....
    Ama Urun Sana Sunabilecegi Herseyi Sunmustur...

5. Quenn

Quenn User

bu durum benimde dikkatimi çekiyor forumun ne amaçlı olduğunu umursamadan sürekli sürekli aynı konular açılıyor hepimiz şikayetçiyiz ama sürekli sürekli "burada" isyan etmek bir işe yaramıyor supportu ve forumu neler için kullanmaları gerektiğini bilmiyor çoğu oyuncu :(

6. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Şimdi genel olarak bakıldığında oyuncuların muhattab bulabildiği veya ulaşıp dertlerini , sıkıntılarını v.b. şeyleri yazıp dile getirebileceği tek yer forumdur. Bu nedenle pek dert etmemek lazım. Maalesef ki oyunun en büyük derdi özellikle hakkıyla el emeğiyle oynayıp bir yerlere gelmeye çalışanların derdi illegal program kullananlardır. Rütbe kasmaya çalışan veya sıralama yapmaya çalışanlar sürekli mağdur. Çünkü normal şartlarda 11-12- 1 veya 2 civarı yatıyorlardır. Ama illegal programcılar yatarken otomatiğe bağlayıp yatıyor ama hesap çalışmaya devam ediyor. NPC kestirse öyle ya da böyle TP , ŞP , Uridium , kredi v.b şeyler elde ediyorlar. Hakkıyla oynayan geriye düşüyor. Daha çok şey yazardım ama anladıktan sonra bu kadarı yeter. :)

Kısacası foruma bot veya illegal programlardan şikayet konusu açanların %99'u emin ol forum vb. görevlilerinin bir şey yapamayacağını biliyordur. :) Çünkü görevlilerin vereceği veya verebileceği cevap bellidir. Senelerce bende o cevabı bir çok konuya yazdım. :)