Duyuru !!!Forum Modları ile Yönetim İSTİFA!!!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ZONGULDAKLIM tarafından 5 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Crypton

Crypton Guest

Merhaba,

Uyarılması gereken kelime ve söyleyişi için uyarıda bulundum.

İyi Forumlar...

2. görüntüyüde kaydedelim şuraya MoD un cevabı olarak hadi bakalım şimdi oynayalım şu oyunu :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Eylül 2018
  3. FastPick

FastPick User

o cevaptan botun serbest olduğunu nasıl çıkardın kardeş?
    moderatör banlamaların Almanya tarafından yapıldığını ama yetersiz olduğunu yazmış

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 6 Eylül 2018
  4. Yazık bu insanlara bir kaç bin uridium vs için böyle insanlarla uğraşıyorlar.

5. Prophecy

Prophecy User

Birleşmeden sonra oyunda 8 saniyelik takılmalar oluyor normalde çok rahat boss kesiyordum, bu takılmalar yüzünden patlıyorum

6. Sayın Moderatör ve Admin arkadaşlarım bugün 2 kez chatde haksız yere ban yiyorum ilk ban 10 dakika ve şikayet sebebi spam tek sefer de yazdım halbuki. ''E-5 Yan yolda giderken servis sıkıştırdı. Servis aracı gideceğim bölgede buldum konuştum adam özür diledi ama sonra bi baktım Rami ışıklarında kamyon vurmuş''. Bunun neresi 'spam' O da yetmezmiş gibi 20 dk sonra bir ban daha yedim bu sefer cidden cinler tepeme çıktı.

Konu ise ZAP GARA terör kamplarında yapılan hava kuvvetleri haberiydi. SONUÇ: Beni Banlayan Admini ben terörist olarak görüyorum şu an. Bu kadar ağır bir ithamla söylüyorum. Terör operasyonu siyasete bağlanıyorsa (Pars PUSAT GARA gibi klanların kapatılması lazım terör ve siyaset isimleri taşımaktadır. Bu konuyu supporta en ağır şekilde taşıdım gerekli cevabı almazsam Almanya forumuna ileticem. supportuna yazıcam.

Sistem: Sistem tarafında belirli bir süre yasaklandın!
    Sistem: Sohbetten banlandın. Tekrar 6.9.2018 saat 22:36 zamanında giriş yapabilirsin.
    [21:35:04 ƇӇƛMƤƖƠƝƤԼƳƦ: Türk Silahlı Kuvvetlerince Irak'ın kuzeyindeki Zap, Gara ve Hakurk bölgelerine düzenlenen hava harekatında 19 terörist etkisiz hale getirildi.(siyaset)]

7. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Bizleri anlayanlarda varmış buna çok sevindim evet aldığımız maaşı belki buradaki bazı oyuncular 2-3 günde kasıyordur ama biz insanlara ana görevimiz yardım olsun diye buradayız ama sonuç ortada (şahsi düşüncem ve fikrim)

Sorunun farkındayız bu sorunlar raporlandı ve tr1 tr5 birleşmesi ertelendi bu sorunlar çözmek amaçlı.

Aldığınız ban hakkında size ne yazıkki üzülerek buradan müdahale sağlayamayacağımı bildirmek isterim, supporta buraya yazdığınız yazıyı yazıp şikayetde bulunabilirsiniz haklıysanız gereken işlem uygulanır.

İyi Forumlar.

8. Prophecy

Prophecy User

Benim söylediğim sıkıntı tr3-2 birleşmesinden sonra oldu.

9. TR2•»ĶДŇĐłЯΔŁł« hasafet galiba bu sizin yeni nick iniz arkadaşın begendigin den onayladıgına göre?

10. HASAFET.

HASAFET. Guest

Merhabalar,

Yazıyı beğendiğimi siz yazınca farkettim o cevabı dün yazmıştım yanlışlıkla bazen oluyor.
    Ayrıca asılsız ithamlarınıza son vermenizi isteyeceğim.

İyi Forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2018
  11. ::))

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2018
  12.  
  13. .BEYAZ.

.BEYAZ. Guest

Mesajımın neresini montajlmaşım acaba :D

Çünkü halen aynı duruyor :D

Ve ayrıca ben oyuncu olarak görüşümü bildirdim sizler gibi olduğumu belirtmek için görüş bildirdim.

Bunu almanyaya faxlamanız ordan bakınca umrumda gibimi duruyor.

Anlamanız gereken şu ben sizlerle mod gibi değil oyuncu gibi konuşmak istiyorum ve görüşümü belirttim.

Onun dışında istediğiniz yere gönül rahatlıyla şikayet edebilirsiniz.

Sizlere iyi akşamlar..:D:D

HASAFET. bunu beğendi.
  14. Kesinlikle istifa +1

*elektrikçi*ELF* bunu beğendi.
  15.  
  16. Süper cevap

17. JAGUAR2018

JAGUAR2018 User

Türk adminleri istifa edin.

18. helebidur2

helebidur2 User

hayırdır. ben bunun için anket düzenlemiştim ..2 ay kadar önce...destek vermediniz...siz yazın bende gülerek izleyeceğim.

19. şoktayım şuan bir mod nasıl bu tarz bi bi yaklaşımda bulunabilir kendini sıradan bir oyuncu olarak göruyorsan sadece oyuncu ol o zaman neden bu görevi aldın insanların yazdıkları umrunda olmadığını söylemek içinmi ? bu işin böyle olacağı belliydi çunkü forumdaki çoğu mod oyun içi maaş alıyor para almıyor oyunda artık süreklı olarak donlamar başlayınca modlarda saldı onlarda haklı kendince tabi. bu arada görevi kendinmi bıraktın yoksa atıldınmı forum acemisi yazıyor çünkü görevi sonlanan modlarin oyle gozukuyor.

20. yorum12

yorum12 User

oha abi bu ne bu adam nasıl hala görevde olabiliyor kimin akrabası acaba

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.