Öneri Forum nick ( isim ) değişikliği hakkı

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 20 Ocak 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Forum nick ( isim ) değişiklik hakkı tanınsa nasıl olur ?

1. Mutlaka olmalı

oy sayısı 134
    95,0%
  2. Gerek yok

oy sayısı 7
    5,0%
  1. Umarım imkân verilir değiştirmek isteyenler değiştirebilir. :) Desteğin için teşekkürler. :)

Konu günceldir.

2. Gerçekten forumda isim değiştirme hakkı gelmesi gerek çok eskiden koyduğumuz nickler değişme vakti geldiğini düşünüyorum :D bu konuda bir yenileme gerçekten çok güzel olacaktır

3. Desteğin için teşekkürler. :) Ben daha çok zamanında seçilen isim/nick zamanla itici gelebiliyor veya bazıları biraz uygunsuz oluyor diye düşünerek açmıştım. :D

Konu günceldir.

4. bu konuda oyun içinde bir sorun yok 48 saatlik değişim süresi forumda da uygulana bilir güzel olurdu <3

5. FANTOMARI

FANTOMARI User

fromda isim degişikligi olursa modlar konu takibi yapamaz.hiç bir ciddi fromda nick degişimine izin verilmez.

-=ODIN=- bunu beğendi.
  6. Desteğin için teşekkürler. :)
    Konudaki ilk mesajı okudun mu bilmiyorum okuduysan bile ya gözden kaçırdın veya o kısmı okumadın.

Oyundaki gibi 2 günde 1 , haftada 1 veya ayda 1 isim değişikliği yapılsın tarzında bir istek yok. Forumda , chatte ve diğer kanallar üzerinden en az 1 hafta önce duyurusu yapılarak belli bir tarihte mesela 1 Ocak 2020'de bir defa değişim hakkı tanınması tarzında bir istek ve konu içeriği mevcut.

Ayrıca isim değişikliği açılan konuları pek etkilemez sonuçta yetkililer bir çok ayrıntıya ulaşabiliyor. Kaldı ki forumda isim sadece görseldir asıl olan user ıd diye bir numaradır. Bu numara sabit kalıp sadece bir defa isim değişikliği hakkı verilirse senin dediklerin olmaz merak etme. :) Yeterince kodlama ve forum yönetimi bilgim var. ;)

Konu günceldir. :)

Quenn bunu beğendi.
  7. %100 katılıyorum. Lütfen bu yeniliği getirin!

8. 1 kereliğine de olsa bu hak getirilmeli.

9. ΘŜМДЙŁĮ•ŦΘЯЏЙU™ 2011 de oyunu bıraktığımda nickim buydu 4.5 yıl oynamıştım tekrar sıfırdan başladım. Nickimi kabul etmiyor yardımcı olabilecek bir kral var mı

10. Lütfen getirin bu yeniliği.
    =D

11. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Oyuna eklenmiş olan güncellemelerle oyun içerisinde artık özel karakter içeren kullanıcı isimlerini alamamaktasınız.

İyi forumlar.

*-MR.YADEC-=)* bunu beğendi.
  12. Destekleriniz için teşekkürler. :)

Konu güncel.

13. Quenn

Quenn User

bence de kesinlikle dediğin gibi belli bir tarih olup yapılabilmeli, yılda en az 1 kere bu hak tanınabilir diye düşünüyorum +1

14. Teşekkürler. :) Yılda 1 keresini bilmem daha 1 kere değişim ile ilgili bile bir adım yok. :D :)

Konu güncel.

15. Kesinlikle lazım , zaten böyle bir seçeneğin olmamasına çok şaşırmıştım +1

16. Desteğin için teşekkürler. :)

Konu günceldir.

militaryship-3 ve _-Thanatos-_ bunu beğendi.
  17. Nick değişikliği hakkı istiyorum ... En azından şu parantez ve içindekiler gitsin :)

18. Umarım bir gün gerçekleşir. :)

Güncel. :D

CzRєкѕoℓo™[11LF4] bunu beğendi.
  19. keskinniyo

keskinniyo User

Nick neden değiştiremiyoruzki zaten ? Foruma ilk girişimizde nick belirlememiz isteniyor alelacele birşey yazıyoruz sonra pişman oluyoruz. En azından bir defaya mahsus nick değiştirme hakkı verilmeli.

Sayfayı Paylaş