Foruma Görmezden gelme Özelligi gelsin

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve yılmazcan47 tarafından 31 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

sizce ne olmalı ?

1. evet olmalı

100,0%
  2. hayır (yorum yap )

oy sayısı 0
    0,0%
  1. Merhaba forumdaki Tartışma ve kaoslara karşı bir önerim var

/ignore forumda istedigimiz kişileri görmezden gelebilelim

açıkçası ben forumda resim paylaşmak ve oyunculara yardımcı olmak için bulunuyorum ama bazı insanlar ve klanlar için savaş ortamına dönüşüyor her sene bu olaylar tekrarlanıyor

Modlar fake hesapların oylarını incelerse mutlu olurum

2. smoonrise

smoonrise User

Mantıklı bir düşünce , okuyanlar içinde yorucu oluyor konuda tartışanların yazılarını takip etmek , çözüm için açılmış konularda özellikle konunun özü kaçırılmış oluyor yada yapıcı ve geliştirici yorum yapacaklarıda kaçırıyor konudan .

Diğer bir husus discord ve forumda bir kemikleşmiş kendi düşünce ve isteklerinin aksinde haraket edenlere mobing uygulayan bir grup var hangi klan hangi ts ait bunlar bilemem ama savaş klanları ve aynı firki paylaşmayanları susturmak , uyarı aldırmak , yada bıktırıp uzak tutma amacı ile bunu yapıyorlar yan hesap yada asıl hesap bilemiyorum bunun takibini modların yapması lazım bazı kişileri bir takip almak lazım zira burada en eski oyuncu yada en çok yorum yazmış yada en çok faydalı olmuş olmak herşeyin kararını ve sonucunu belirleyecek anlamına gelmez

yılmazcan47 bunu beğendi.
  3. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhabai

Konunuzu bölüm kurallarına açtığınız için teşekkürler. Fikriniz destek gördüğü sürece raporlarımıza eklenecektir. Ayrıca yan hesap kontrolü yapılıp gereken cezalar verilmektedir.

İyi forumlar.

yılmazcan47 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş