Duyuru Forumlar arası geçiş

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve G*E*N*Ç*T*Ü*R*K1 tarafından 29 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Buyrun

1. Evet

oy sayısı 11
    91,7%
  2. Hayır

oy sayısı 1
    8,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Darkorbit forumlarında eskiden başka foruma geçebiliyorduk kaldırıldı herhalde bulamıyorum daha tekrar geri gelsin almanya 7 de oynuyorum mesela tr forumuna geçebileyim

2. Xfor

Xfor User

Aynen bak ilk haberler ordan çıkıyor burada yayınlanması zaman alıyor meraklananlar için iyi olur.internetten bulabiliriz ama forum üstünden daha kullanışlı olur

3. DraydiBoy

DraydiBoy User

bu sayfanın linkinde "forumlar-arası-geçiş......"diye devam ediyor onların hepsini sil yani "threads/" dan sonra olan link adresini sil en başta yazan tr uzantısı yerine "en" yani ingilizce olarak degiştir :) geçmek istedigin ülkenin kısaltmasını kullanarak geçebilirsin konuyu kilitlet yeterince acıklayıcı bir anlatım bence :)

4. Aliens

Aliens User

Aynen öyle. Arkadaşımızında dedığı gibi forum Anasayfasındayken TR yazan yeri DE ve ya EN olarak yazarsan otomatik olarak geçiş yapar.

DraydiBoy bunu beğendi.
  5. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

İlk bu XenForo forumuna geçildiğinde öyleydi fakat bir çok sıkıntılar yaşanınca ayrıldı. Tekrar birleştirileceğini sanmıyorum. :)

6. GREED

GREED User

ESkiyi bilmiyorum ancak madem birine lazım olmuş belki başkasına da lazım olur +1

7. Bağlantı adresi değiştirildiği zaman hesaptan çıkış yapmış oluyoruz. En azından bu eksik giderilebilir.

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  8. güncel uzun bir aradan sonra

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.