Öneri Forumun Aşçısından Günün Menüsü...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 12 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Hahahaha! Alemsin ya. :D Okul başlasın o zaman yine lezzetli yemeklerle karşınızdayım. ;) O zaman laptopun yanında Mause'ni de ye, iyi gider. :D

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  2. Okul zamanı senin yemeklerinden daha çok benim soğuk espriler basacak :p:D

3. Aliens

Aliens User

Bende seni görmezden geleceğim. :D ( Görmemezlikten değil de esprilerden kör olur ve göremez... )

4. bir gun kesinlikle senin yemeklerini yiyecem :D devamli laptop alamam ben :D

5. Aliens

Aliens User

Ahahaha! İlahi çocuk. :D Tabii ki yiyebilirsin. :) Aslında aynı okulda olsaydık sana + kilolar aldırabilirdim. :D Laptopa gelince, baban cinnet geçirmeden karnını doyursan iyi olur. :D Yoksa sonun belirsiz... :D

TheDarkMen_2 bunu beğendi.
  6. Aman aman kilo istemiyorum daha fazlasina hic gerek yok :D Eger bir gun bir restoranin olursa kesinlikle gelmek istiyorum yani gercekten istiyorum :) Mutlaka bulucam o restorani :D

7. Aliens

Aliens User

Aaa, çok güzel kilo verdirme yöntemlerim de var. :p Tabii ki açarsam açılış törenine VİP konuksun. ;)

8. Bence yemeklerinde bundan denemelisin ÇOK SAĞLIKLI ! :rolleyes:

Bear grlys onaylı :rolleyes:

anakin5555 bunu beğendi.
  9. anakin5555

anakin5555 User

:rolleyes::rolleyes::rolleyes::cool:

10. Rehber

Rehber Guest

Şu yöntemlerden birkaç tanesini buradan yazabilirsiniz.Benim işime yarıyabilir:D.

anakin5555 bunu beğendi.
  11. Darion26

Darion26 User

Acaba kilo aldırma yöntemleride varmı :rolleyes::D

12. Rehber

Rehber Guest

Kilo aldırma yöntemleri basit :D.

Benim gibi,günde 5 öğün yersen 110-120 lere ulaşman kolay:(.

GREED ve Darion26 bunu beğendi.
  13. Darion26

Darion26 User

Aslında benim için o kadar kolay olmuyor, 1 ekmeği ekmek arası yapsam bile 2 saat sonra tekrar acıktığımı hissediyorum :(
    Zayıf sayılırım fakat bir günde çoğu yaşıtımdan daha fazla yiyip daha fazla erittiğim için onlardan zayıf kalıyorum :/

Foruma gelince cevaplarını alırız bakalım :):rolleyes:

14. anakin5555

anakin5555 User

yeni bir yemek:
    ucb soslu cubşikon :rolleyes:

ÈrroR_™ bunu beğendi.

15. Yok bence ruh hastalarına özel göz retinası rendeli kertenkele bacaklı , martı gagalı yılan etli çorba. :rolleyes:

anakin5555 bunu beğendi.
  16. Rehber

Rehber Guest

Unutma gibi bir özelliğiniz yok galiba,halen o sözü yazıyorsunuz,arkadaşımız sizden bu konuda özür de dilemişti.

anakin5555 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.