Öneri Forumun Aşçısından Günün Menüsü...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 12 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sabah kahvaltısı

Kaşarlı sucuklu tereyağlı bir yumurta (omlet)

Tost

Börek patatesli peynirli

Çay

Zeytin

Peynir :)

2. Bide çilek reçeli ;)

3. Aliens

Aliens User

5 çayına özel tariflerim ile hazırlık. :D
    Bu benim özel kurabiyelerim.
    Buda benim özel tarif kekim. :D
    Benden sizlere gelsin. :D

4. Biri keki yemiş :D Kurabiye güzel görünüyorda keki pek sevmem.

5. Aliens

Aliens User

Evet, annem köşesinden azıcık tırtıkladı. :D Neymiş sıcakken herzaman bulamıyormuş. :D:D:D Kurabiyem övünmek gibi olmasın ama gerçekten çook lezzetli olmuş. :D Daha yufkam var, gözleme ve börek yapacağım. Pohaçasından tut daha birsürü hazırlığım var. :D Yazdan yaptığım reçellerlede birşeyler yapmayı planlıyorum. :D

6. Acılı kuru fasülye ne zaman olacak :D

7. Aliens

Aliens User

O daha sonra. :D Daha önümde uzun bir menü var. Şuan için asıl dalım olan Pastahane ile ilgileniyorum. İlerliyen zamanlarda videolar eklenecek. :) Buradan Youtube kanalımın iisminide duyuracağım. Orada daha ayrıntılı olarak görebileceksiniz. :)

8. Kanalın ismi güzel olsun ama videolara reklamda koyarsın :)

9. Aliens

Aliens User

Reklam koyunca ne oluyor peki? Ve nasıl koyuluyor?

10. Tıklandıkça para geliyor :D Bende 0.07$ var 2 sakız alınır.

11. Aliens

Aliens User

Saçma. Para geliyor da nasıl kullanılır ki? Banka hesabı gibi şeyler vermen mi gerekiyor?

12. Benim banka hesabım yok. Para nasıl alınacak orasını bilmiyorum öylesine açtım kanalı gelmişken reklamda atıyım dedim.

13. Aliens

Aliens User

Benim varda.

14. Biraz kendi hesabımda araştırdım banka hesabı ile ilgili bilgi istemiyor adresim var sanırım zarfla yolluyorlar bi ara 100TL değerinde reklam verme hediyesi gelmişti.

15. Aliens

Aliens User

Anladım. Kanalı açtım. Ancak nasıl kullanılır pek çözemedim. Biraz kurcalıyorum. :D Bakalım. :D

16. Ben biraz anlarım sorun olursa elimden geldiğince yardım etmeye çalışırım zaten kanalı olan çok DO oyuncusu vardır yardım eden çıkar :)

17. Sabah sabah çok daha iyi olur. :D :)

18. Konuyu kilitlesek mi aç karnına tavsiye edilmiyor :D:p

19. Bu konudan sonra forum kullanıcılarında hızlı kilo artışı gözlenmiş nedendir bilemiyorum. :D :cool:

20. Ben oturduğum yerde kilo almıyorum sorun konuda değil bende :):D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.