Öneri Forumun Aşçısından Günün Menüsü...

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 12 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. O zaman rejim tavsiye ederim :) deneyin. :D

2. Bana göre değil sanırım :)

3. Aliens

Aliens User

Adminim sizi çaya davet ediyorum. :D Yanında harika ikramlarım varrr. :D Şimdi poğaçalarım da fırında. :D
    [​IMG] [​IMG]
    Hadi gelin.

4. Çay saati geçti bence :D
    Sütlü kurabiye ;)

5. Aliens

Aliens User

Maalesef bilemedin. Sütlü kurabiye değil. :D Bilmende mümkün değil. :D İleri derece malzeme ayırt etme bilgisi gerekli. :D:D:D Ayrıca benim için çay(daha çok filtre kahve) saati yine başlar. ;)

6. GREED

GREED User

Poğaça mı ??? :D Adres ver koşarka da gelirim ben :D Şaka maka afiyet olsun diyelim :)

7. Yalnız 2. anlamında kullanmıştım. :D :)

8. Ben tahmin etmemiştim ama olsun bilemedik :D

9. Teşekkür ederim. Tatlı türü hamur işi pek sevmiyorum. Daha çok tuzlu , susamlı v.b. hamur işi seviyorum. :) Bu kurabiyeler gördüğüm kadarı ile tatlı gibi. :D

10. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

eline saglik.bence aslinda ahcilikta erkekler daha iyi bayanlar duymasin:D

11. Aliens

Aliens User

AA! Adminim elimde size uygun çok şey var. :D Evet, bende pastacı olmama karşın pasta ve aşırı yoğun tatlıları bazıları hariç yiyemem. Ondan herzaman dil altı işlevi için tuzlu bulundururum. :)
    Tam anlayamadım ama neyse. :)
    Gel, gel. :) Hepinize yetecek kadar yaptım. :D Teşekkür ederim.
    Çok teşekkür ederim. :) Olmaz, benim sırrım ve ilham kaynağım kadın elinden gelir. :) Ancak tabiiki mutfağın zorlu şartlarına erkek daha uygundur.

GREED bunu beğendi.
  12. Tatlı olarak baklava , revani , tulumba v.b. şeyleri severim ama kek sevemedim bir türlü. Kurabiye türü şeylerde de tatlı olanları pek sevemiyorum. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  13. Aliens

Aliens User

AAA! Saydıklarınızı bende severim. Aslında kahveyi çok seven biri olduğum için yanına aparatif yediğim için kurabiye ve keki de seviyorum. Ama çay ile en çok tuzlu gidiyor. Gönderdiğiniz resimde hoşmuş. :) Daha çok damak tadınız neye yatkındır? Örneğin baharat tercihi veya pişkinlik?

14. Hamur işinde susam , çörek otu filan olabilir ama eğer iş et , kavurma v.b. şeye kelirse nane , kekik , karabiber , isot v.s. diye gider. :D Bir çok şeyde az pişmiş sevmem çok fazla pişmiş ya da kızarmışta sevmem orta karar iyidir. :D

ÈrroR_™ bunu beğendi.
  15. Aliens

Aliens User

Modernize ve milimize edilmiş Hünkar Beğendi'm. :D Tabak sunumunda birinci*! ;)

16. ZEHİR

ZEHİR User

Tam olarak nedir bu :D Hünkar beğendiği için ismi öylemi kalmış acaba :confused: Aklımda delice sorular

17. Aliens

Aliens User

Yani orjinal halinden farklı ve yorumlanmış demek. Aslında ismi hala Hünkar Beğendi. :D

18. Hünkar beğendiği içinmi beğenmiş :D

19. Aliens

Aliens User

Yorumsuz bırakıyor ve forumu terkediyorum... Mesleği de bırakıyorum...

20. GREED

GREED User

Ahahahhaha :D :D :D :D

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.