Destek FPS hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 5 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Bilgisayarım 64bit çalıştırabilir mi? @BlackGhost™ @_DODGE_

2. تأثير

تأثير User

Çalıştıramaz. 4 gb ram alt sınırdır.

3. RAM 4GB ve üzeri ise 64 bit kurmak mantıklı olacaktır.

Son düzenlenen: 7 Eylül 2015
  4. Pc ilk aldığımda 64 bit çalıştırıyor diye hatırlıyorum Sonrası anakart yandi filan format atılınca 32 bit oldu.

5. 32 bit daha sağlıklı olacaktır.Emin olabilirsin.

6. Peki :D Değişmesi gereken bir parça var mı sence?

7. RAM DDR3(800MHz) idi sanırım.Yani anakart DDR3 destekliyorsa RAM'leri 1600 MHz'e yükseltmeni öneririm.

Anakart modelini konuşmacı köşesine yazmıştın sanırım bir bakayım.

Aslında parçaların hepsi yenilense iyi olur.

8. Duruma göre, hepsini yenileyemem.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  9. Evet anakart DDR3 destekliyor ama desteklediği max. MHz değeri 1333.. :(

RAM 1600 MHz günümüz için yeterli ve memnun edici performans sunuyor ama RAM'i 1600 MHz görebilmesi için Anakartında 1600MHZ desteklemesi gerekiyor.

OverClock yapmak istemediğini söylemiştin değilmi , yapmamak en iyisi zaten.

İşlemci ve ekran kartı da düşük.

Ben yakında APU sistem toplayacağım.Ucuz ve performanslı.Yeni nesil oyunları pek oynamıyorum.Darkorbit ve 4-5 tane orjinal oyun oynuyorum.Ve uzun bir süre kullanabileceğimi düşünüyorum.

Seninde sistemi bir süre sonra yenilemen gerekecek.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Eylül 2015
  10. Ona uygun yok diyosun yani, değiştirirsem ilk önce anakart mı?Bu arada mesajın editlenmiş acaba mod mu yazdı :D

11. Farklılık yok.

Sanırım birkaç harfi yanlış yazdım.

Telefon klavyesi çok eziyetli.

Söylemeliyim ki Anakarttan başlasan bile anakartın desteklediği işlemci teknolojisi farklı olmamalı yani Anakart ve işlemciyi birlikte yenilemelisin.

Sonrasında RAM'leri ve en son da ekran kartı.

12. Bana önerebileceğin anakart veya işlemci var mı? Ben baktım ama bişey anlamadım :D

13. Bu arada 32 bit işletim sistemi 4GB RAM'in 3GB'sini görür , yanlış anlaşılmasın.

Yorumu bir göndermedi gitti uzun diye herhalde kopyaladım birazdan gelir umarım.

Mobil veriden giriyorum :/

14. Yani şimdi 4Gb Ram var diyosun. Telefonda yazmak zordur tabletin olsa daha iyi yazarsın. Bağlantı sorunu olabilir bendede oluyor.

15. Yok 4GB RAM olmayabilir yani içini açmadan bilemezsin.Hem 64 bit yapsan bile sistem kasabilir :/ gereksinim yüksek çünkü.

16. Tm anladım. Bir arkadaşımdan duymuştum 3Gb gösteriyor aslında 4Gb demişti. Googledan baktığım anakartlar çoğu ucuz ikinci el mi?

17. Bütçen ? :D
    Öneririm elbet ama bir kaç sorum olacak.
    1) PC başında çok vakit geçirirmisin ? Aralıklı mı oturuyorsun aralıksız mı ?
    2) Bilgisayara verebileceğin max. Miktar nedir ?
    3) Oynayacağın en yüksek oyun nedir ?
    Oyunun adını yazarsan kurallar gereği ban yersin.Ama bu önemli konu olduğundan bilmek gerek.Mesajını beğendiğimde oyun ismini kaldır.
    Beklemedeyim..

Edit : sonunda gönderdi :)

18. Bütçe bilmiyom :D Profilimden yaşa bakarsan anlarsın :D
    1. Sıkılmadığım sürece vakit geçiririm, bazen aralıksız oturmuşluğum olmuştur :D
    2. Tahmin olarak söylersem 500 parça değişimi için (Daha az veya çokta olabilir)
    3. Çok fazla oyun yok ama *** :D anlamışsındır.
    Edit: 1. Bu sıralar pek pc başında olmuyorum.

Son düzenlenen: 7 Eylül 2015
  19. O zaman Kasanın yapısını , güç kaynağını vs. Bilmem gerekiyor.
    Kasa markasını biliyor musun ?
    Çıkmam gerekiyor akşam tekrar girerim.Parçalara ve performans testlerine bakıyor olacağım.

20. Exper gibimi?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.