Destek FPS hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Ŧ®_GID£®LI_LΛZΣΓLΞΓ tarafından 5 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Modeli bilmem gerekiyor.Üstünde yazmıyor değil mi ?

2. Bulmaya çalışırm.

BlackGhost™ bunu beğendi.
  3. Kasanın üstünde yazmıyorsa Şu şekilde bulabilirsin belki ; Google Görseller kısmına exper yazıp senin kasayı görsellerden bulabilirsin.Bulduğun görselin sayfasını ziyaret ederek modelide öğrenebilirsin.

4. Saol buldum :) Ama sitesinde ürünler yok o yüzden bulamadım :(
    Not: Forumda çok lag var :mad:

Son düzenlenen: 7 Eylül 2015
  5. Kasanın model ismi gerekli.Kasanın yapısı çok önemli.Çünkü anakartı ona göre seçeceğiz.B-ihtimal micro atx dir.İşlemci ve ekran kartını 330 liraya , anakart ve RAM de yaklaşık 450-500 tlye geliyor.

Bütçeyi aşıyor :(

6. Ram almaya gerek duymuyorum ram şuanlık yetiyor :)
    Kasanın fotosunu googledan bulup atayım mı?
    @BlackGhost™ Kasanın aynısı.

7. RAM almazsan gerekli performansı alamazsın.APU RAM'i seviyor :) rn çok ve en yüksrk oynadığın oyun L** değil mi :D
    İşlemci + ekran kartından kıstım ve oldukça düşürdüm :) 50 FPS rahat alıyor ayarları full düşürdüğünde de 60 FPS alırsın.
    550TL oluyor.
    Nasıl ?

8. İyi :D

9. Evet düşündüğüm gibi micro ATX :) yani b- ihtimal..Sosyal siteye girip soracağım.Bir kişi anakart almış eğer sığdıysa tamamdır :)

Akşam listeyi atarım.Çıkmam lazım :) DeepWeb işine geri dönüyorum :D

10. Tm yardımın için saol :) Bu işte iyisin :D

11. [​IMG] Vatandaki fiyatlar diğer sitelere göre daha fazla :D
    Bir arkadaşım mouse'u Vatandan almıştı.İnternet sitesinde 320 yazarken şubesinde 270 civarı bir fiyata satılıyordu.Eğer şubesine gidersen daha ucuza alabilirsin.
    Tabi bileşenleri satıyorlarsa..Satıp satmadıkları hakkında bilgim yok.

Ekran kartı işlemciyle bir arada.Ekran kartının işleme elemanı CPU'nun (işlemcinin) yanına gömülü.Veri alışverişinin hızlı olması için.
    Ben kasaya kesin sığıp sığmayacağı hakkında soru sormadım.Cevabı aldığımda editlerim.
    Ben kasaya kesin sığıp sığmayacağı hakkında soru sormadım.Cevabı aldığımda editlerim.

12. Sorun yok. Toplam 594 TL tutuyor.
    İzni alabilirsem alırım.
    Edit: 8GB Ram olduğunda sistemi 64 bit ayarlamam gerekecek.

13. [​IMG]

Yukarıdaki Anakart modeli son 7 adet.Bu yüzden kalmaz ise başka bir alternatif bu..

14. 7 tane kaldığına göre çok satılıyor.
    Peki bu 3 parçadan sadece 2 tanesini alabilme imkanım olursa hangisini alayım?

15. 3 parçadan ikisini alırsan sadece İşlemci ve Anakartı alırsın.O da performanalı olmaz eaki PC gibi olur.Ama APU RAM'lerin MHz değerine göre çalışıyor.Ne kadar yüksek Frekans o kadar iyi performans.
    Yani maalesef :(
    Eğer ileriye dönük bir sistem olmasını istiyorsan biraz daha beklemeni ve para biriktirmeni öneriyorum.
    Çünkü şundan korkuyorum ; gerekli performansı alamazsan yeni nesil oyunlarda akıcı oynayamazsan diye , eski sisteminden yüksek performans alamazsan diye korkuyorum.Ama söz ettiğin oyunu rahat rahat oynatıyor.Videoda testlerine baktım..

16. Mesajı atabilmek için 1 saat bekledim, beklemeyede devam ediyorum :(

17. Aynı sorun bendede var :/

18. Yeni oyun araştırmadığım için bir sorun olacağını düşünmüyorum. Sonunda cevabı yazdım :D

19. Kasanın yan kapağını açıp , Güç Kaynağının fotoğrafını atabilir misin ?

Bilgisayarı mutlaka kapat.Fişi çek , 10 dakika bekle.

Sonra kasanın kapağını açıp fotoğrafını çek lütfen.

20. Yapabileceğimi sanmıyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.