FPS sorunu ?

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve -[кαтιℓ]тя- tarafından 23 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle iyi günler konuda bahsettiğim gibi aşırı derecede FPS sorunu yaşıyorum FPS hep 1-10 arasında artık oyunu bırakma seviyesine geldim lafı uzatmadan sistem özelliklerimi yazayım

windows sürümü: win.8 single language
    işlemci:AMD athlon(tm) X2-Dual-Core-QL-64 2.10 Ghz
    RAM:2 gb
    sistem türü:x64 tabanlı işlemci

eğer konuyu yanlış yere açmıssam özür dilerim

2. kardeş mozilladan gir bende öle yaptım fps 10 dan 35 e çıktı

3. Nefes

Nefes User

Merhaba

Evet arkadaşımız haklı farklı bir tarayıcıdan girerek denemelisiniz çünki tarayıcılar ram yeme yani kullanma anlamında çok farklılık gösterebiliyorlar ve sizin almış olduğunuz hızda çok önemli mesela ay sonlarına yaklaşıldığında kotanız arttığından (tabi bu kullanıma göre değişebilmektedir) internet sağlayıcınızda bir düşme sayfaları yavaş açma girilen sayfalarda yavaşlık olma ihtimali çok yüksek olabilmekte çünki ayın ilk günleri diyelimki 8mb olan hızınız 3 veya altına düşebilmektedir buda bir yavaşlık oluşturacaktır ve sizin oyundaki FBS ayarınıda etkiler ben şuan sevmesemde hızından dolayı yandex kullanıyorum bir kez eğer kullanmıyorsanız deneyebilirsiniz.

4. tsk ederim adminim yandexden girmek azda olsa işe yarada hatta arada 55 çıkıyo bu arada interneti alalı 1 hafta oldu ve hızımda hatlarla ilgiliymiş ilginiz için tesekkürler

5. Nefes

Nefes User

Merhaba

Umarım ilerleyen zamanlarda sorununuz tamamen düzelir iyi oyunlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.