Fransa 1 klan veya arkadaş arıyorum.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve NoxvonFleuret tarafından 25 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Oyun Serveri: fr1
    Şirket : mmo
    Tecrübe Puanı : 262.300
    Şeref : 1.154
    Rütbe : acemi uzay pilotu
    Geminiz : vega, venom
    Diroit : 8 iris
    Level : 6
    Klandan İsteklerin :
    Görev katlayıcım (görev yaptığınızda x2 ödül veriyor) var onunla birlikte çok fena kasılabilirim 3 gün boyunca. Fakat sadece 6. Seviye'lere bu teklif geliyor o yüzden bu fırsatı değerlendirmek için bekliyorum. O esnada bana fena bir şekilde yardım gerekecek 6. seviyeden ilk 10 prometheus görevine kadar. En azından bl ye kadar yardım edilmese de şu bl görevlerini birlikte yapalım ki 20 pro lazeri kasabileyim. Hem tanışmış ta oluruz. :) Buraya da yazdım çünkü Fransa'daki forum çok inaktif, özellikle de klan arama kısmı.

Son düzenlenen: 25 Ocak 2020
  2. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Konunuzu Bölüm Kurallarına uygun açtığınız için teşekkür ederim. Çok şanslısınız ender çıkan bir öğeye denk gelmişsiniz. :) Umarım size yardım edebilecek birilerini bulabilirsiniz.

İyi forumlar.