Öneri Frost Diminisher

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve ŦЄЯMΛИ¤PłSŁłCК[ĦЦИ] tarafından 9 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Frost Diminisher'in oyun içerisindeki 3D görünümü yeniden düzenlenmeli mi?

1. Evet

72,7%
  2. Hayır

9,1%
  3. Fikrim yok

18,2%
  1. Merhaba. Frost Diminisher'in oyun içerisindeki görünümü, diğer bütün
    gemi tasarımlarına kıyasla fazlaca büyüktür. Bununla birlikte oyunu full grafikte
    3D oynuyor olsam bile Frost diminisher tasarımı diğer Frost gemi tasarımlarının
    keskinlik, netlik gibi grafik ölçeklerinin yanında hayli sönük kalmakta. Üzülerek söylüyorum ki beğenilecek bir çalışma olmamış, şahsi kanaatımdır. Tasarımın gözden geçirilmesini öneriyorum. Böylece beklentimiz karşılanabilir.

Saygılar.

2. Aliens

Aliens User

Konunuza herkesin görmesine açık bir anket eklemeniz gerekiyor; bu haliyle konunuz kilitlenir, benden size dostane hatırlatma.

3. Hatırlatmanız için teşekkürler. Forum'da acemiyim mazur görün. Anketi ekledim, umarım katılım olur.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Bu gün bende fark ettim ve sinir bozucu bir durum

5. Oyun içi bir görüntüsü varmıdır acaba frost dimisherin görmek nasip olmadı da daha hiç merak ettim :)

6. Aliens

Aliens User

Buyurun, sizin için iki sürümde de görselini aldım.
    [​IMG] [​IMG]
    Açıkçası pek fikrim yok ama haklı olabilirsiniz. Pek bir çiğ duruyor.

Oyum: OLUMLU!

7. Görsel için teşekkürler. 3D oynanışta farkedilecektir eminim, değişik bakış açılarından geminin boyutunda orantısal olarak bariz bir artış var.

8. Alieansın attığı fotoğraflara göre gayet güzel ve şık gözüküyor özellikle (sağ taraftaki) sanirim 3d,

edit:beleş verilen solaceden iyidir :D

9. Aliens

Aliens User

Yok, 3D istasyon içerisinde yakın plan oluyor, onun etkisi var.
    Şaka mısın? :D

10. Hayır ciddiyim bence bana gayet hoş geldi sebebi nedir, bilmem, baya hoşuma gitti, normalde frost tasarımlarını fazla sevmem ama bu hoşuma gitti, yani gemiye yakışmış, özellikle altta parlayan sarımsı motorumcu şeyler

11. Aliens

Aliens User

Onu demedim; sağ için 3D dedin ya, ona dedim. :D

12. Haaaa valla uykusuzum, yoksa sağ taraftaki 2d miydi :D :D

Büyük rezil olduk :p:p

edit:Düzeltiyorum 2d efsane olmuş 3d tökezlemiş, tpkı tryronos gibi, AMa bu genel bir sorun biliyormusun aliens,

Bazı gemiler 2d'de güzel duruyor, bazıları 3d'de,

Bak mesela tyronos 3d'de efsane dururken 2d'de phönix gibi duruyor bence bu grafiksel ayrılıklara çözüm getirilip, tüm grafiklerin bir an önce ortaklaşa görünmesi lazım.

13. Aliens

Aliens User

Hahaha, bak işte! :D Dalga geçmiyorum çünkü bugün pek bir dalgınsın. :D Kadraja gülümse; bu anı ölümsüzleştiriyorum. gjhfhdfgsfdsgdfgf

14. Sağ taraftaki görsel 2D. Ayrıca Bu bakış açısında gözle görülür bir fark hissedilmiyor. Oynarken bir hayal kırıklığı yaşanmıyor değil açıkçası :D

2020 yılında geleceğini umduğumuz güncellemeye bu grafik yenilemelerini de iliştirsek ne harika olur! :rolleyes:

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 11 Ocak 2020
  15. Aliens

Aliens User

Aynen. Ama bir isitisna var: İki boyutta da muhteşem olan tek gemi Mimesis! Üstelik tüm tasarımlarıyla aynı muhteşemliği koruylabiliyor.

16. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Frost Diminisher tasarımı ile ilgili olan durum teknik bir sorundur ve tarafımca düzeltilmesi adına rapor edilmiştir.

Geri bildiriminiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

17. xArsimAx

xArsimAx User

Su hiz modulu bu gemiye gelse efsane .d legend+ frost <3

18. Dp modülü var sadece dimisherin, aliens'de nasıl yok şaşırdım bak :D

19. Aliens

Aliens User

Lütfen; bunu şahsıma hakaret sayarım...
    Bende mevcut tüm modüller bulunmaktadır efenim.

Minerva, ERDALBAGGAL ve Saldırı-Hattı bunu beğendi.
  20. Sizin bu Mimesis sevginiz :D