☾★Fσя〤√εη∂εттa™ Kimdir ?

Konusu 'Kim kimdir? Oyuncu' forumundadır ve W.Ī.C.Ŧ.O.Я•H•Ц•G•Θ tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Öncelikle selamün aleyküm arkadaşlar,
    Ben egemen yaşım 22 ,yaklaşık 8 yıldır bu oyunu oynuyorum.Aktif oynamaya ocak ayında basladım ve tr6 serverındayım. 66.sıradayım suan sıralama biraz karısık bir inip bir çıkıyoruz:D:D
    Acemi albayım ayıpdır söylemesi:)Darkorbiti cok seviyorum paranızı sonuna kadar hak eden bir oyun cok ilgili bir takıma sahipler.SAVAŞIN RUHU Klanının aynı zamanda Baskanıyım şirketim eic oyuna ilk basladıgım zamanlar o saimonlarda baya terliyorduk şimdi tek atıp geçiyoruz güzel zamanlardı her geçen gün daha da seviyorum bu oyunu ve oyundaki herkese yardım ediyorum,Yardıma ihtiyacı olanlar bana pm atabilirler elimden geldiğince birşeyler yaparız saygılar...:cool:

2. SpookS

SpookS User

Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz.Umarım beklediğiniz hizmeti sizlere sunabiliriz.

Keyifli forumlar.

3. Merhaba,

Öncelikle aramıza ve forumumuza hoşgeldiniz.
    Oyunda daha iyi sıralamalara çıkabilmeniz ve forumda aktif kalmanız temennilerimle :)

İyi Forumlar

4. Hoş bulduk,saygılar sevgilerle

5. .*FIRAT*.

.*FIRAT*. Guest

Merhaba,

Aramıza hoş geldiniz. Sizin gibi yardım sever bir oyuncunun olması serverinize ve şirketinize şüphesiz ki olumlu kazanımlar sağlayacaktır.

Keyifli forumlar dilerim.

6. Baertou

Baertou User

Öncelikle hoşgeldiniz forumda inş aktif bir oyuncu olursunuz malum fazla kullanılmıyor :)

7. Merhaba ,

Foruma hoşgeldiniz ve keyifli vakit geçirmeniz dileklerimle

İyi forumlar.