Duyuru Full gemi nasıl kasılır.

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve fbdelisi10 tarafından 30 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. fbdelisi10

fbdelisi10 User

Vip+Kam3+Halka+Elmas+Füzyon Kalkanı III-Ageis veya hammercraw İle saatte 10 20 k uri kasabileceğiniz taktik söylüyorum bunu tek yaparsanızda uri kasarsınız ama eziyet olur yukarda yazdıgım ozelliklere sahip 2 kişi daha buluyosunuz yanınıza 1 Kişi Halkada haritayı topluyor 2 grub arkadaşının yanına çekiyor aynı anda kam atıyorsunuz 30 saniyede min 200 max 500 uri geliyor Not seviyeler aynı olursa hepiniz eşit kasılırsınız ama siz 20 lwken 23 lw adamı gruba alırsanız alacağanız uride azalacaktır .Sizin taktikleriniz varsa aşşaya yazın ınsanlara yardımcı olalım

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Konunuzu uygun yere taşıdım.

Tavsiyeniz korsan görevlerin yapmak ve uridium kasmak isteyen pilotlara yardım edicektir.

İyi forumlar.

3. fbdelisi10

fbdelisi10 User

Hocam yenı baslayan adamın full gemıyle işi ne :D

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Her türlü tavsiyeniz pilotlarımız için değerli bir bilgi kaynağıdır.

Güçlenen bir üyenin neler yapabileceği ile ilgili tavsiyelere ihtiyacı olabilir.

İyi forumlar.

iracible123 bunu beğendi.