Öneri Full LF4 lazer rengi.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve [_NIGHTSTALKER_] tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Full LF4 için farklı bir lazer rengi olsun mu?

1. Olsun

oy sayısı 426
    94,0%
  2. Olmasın

oy sayısı 27
    6,0%
  1. bildiğiniz gibi full lf3 olunca mavi sıkuyoruz, gemide 14 lf3 1 lf4 olduğu zaman dahi atış rengi kırmızıya dönüyor. full lf4 için farklı bir renk olabilir (mor gibi) x3 lazeri için de daha koyu bir yeşil. eminim ki bir çok kullanıcı bu durumdan rahatsızdır, ve karşımızdakini lazer rengine göre değerlendirebiliyoruz, böyle bir güncelleme farklı bir heyecan uyandırabilir full lf4 için

2. Çekimser kaldım. hem yan çarım biraz ezik 3 lf-4 onları gemiye atıyorum millet 15 tane filan sanıyor :D diğer gemiyse tam lf4 onun için iyi bir fikir olurdu.. valla zor bi seçim :)

Son düzenlenen: 6 Şubat 2015
    EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  3. KARANLIK

KARANLIK User

Ben beğendim ve mantıklı buluyorum.Ancak görsel desteklerde eklemeslisiniz.

MìЯÀ£À¥. ve 08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  4. iyi bir fikir;)

5. biraz çalışıyorum yoğunum ama yapmaya çalışıcam görseli, destekleyen arkadaşlar sağolun :))

6. KARTAL271

KARTAL271 User

öyle olsada sade nadir oyuncular olazeiri kulanabilir oyunda kactane full lf4 varki :)

olsun genede :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Aralık 2013
    08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  7. Buda olur aynı zamanda hani dedin ya 1 LF4 olsa bile kırmızı sıkılıyor ;

Full LF3 e her LF4 eklenince atış rengi biraz daha canlı hale gelecek. En son full LF4 olunca da atış rengi çok parlak olacak.

LF4 renkleri ise sarı (LCB-10) turkuaz (MCB-25) ve mor (MCB-50) olabilir.

Birde full LF2 ler için (sonuçta 250.000 krediye fullenebiliyor) bir renk olabilir mesela

Full LF2 li ;

LCB-10 : Koyu turkuaz (aynı renk)

MCB-25 : Koyu mavi

MCB-50 : Koyu yeşil

EyüpAyhan-TR5 bunu beğendi.
  8. Kullanılmayan sarı lazer grafiği LF-4 için kullanılabilir mesela. x4'te beyaz renkli olanı kullanılabilir.

9. çok fazla çeşitlilik oyunun kasmasına neden olabilir lf3 ve lf4ler bir arada olduğunda hala mavi kalabilir lazerler taki full lf4 olana kadar, full lf4 olduğunda mor, tabi farklı bir renk de olabilir.

belki ılk yüzün hepsinde var full lf4 benim bile 26 tane oldu, hafif konfi full lf4 mesela, farklılığı görmek isterim :)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Aralık 2013
  10. Konunu desetklıyorum Insallah Güzel Birsele Gele Bılırsın Ilerde :D

11. KARTAL271

KARTAL271 User

ilk 100 diyosun oyunda kactane gemi var :)

12. tam destek

13. Emre

Emre User

artık bi renk gelmeli bndece

14. _MuMmY_

_MuMmY_ User

Bencede güzel fikir destekliyorum

15. bence senin dediğin olursa çok güzel olur sana katılıyorum

16. iyi fikir destekliyorum kardeşim.. olumlu iyi forumlar.

17. teşekkürler arkadaşlar hadi konuya destek oylarımızı arttıralım :)) konu güncel

18. asdfgasf

asdfgasf User

Neden olmasın :)

19. sen herculleri fullemişin taktik verebilir misin acaba :D

20. konuyu dağıtmayalım ama :D , çok taktik denedim de olmuyor şans galiba, benimki inada bindi biraz 62 kappa yaptım 22lf4 10 herkül.

Sayfayı Paylaş