Öneri G-Bastion Kalkan

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Alone tarafından 7 Ocak 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

G-Bastion +%20 kalkan versin mi

1. Olmalı

2. Olmamalı

3. Sadece G-Kick +%20 Kalkan versin.

Sonuçlar sadece oy kullanıldıktan sonra görülebilir.
  1. Alone

Alone User

Sentinel ve Solace +%10 kalkan ve 1 tane de yetenekleri var G-Bastion sadece +%10 Kalkan veriyor haliyle G-Bastion ve G-Kick'in bi anlamı kalmıyor. G-Bastion ve G-Kick +%20 kalkan vermeli bence.

2. ateistkeci

ateistkeci User

Bastion'un %15 kalkan modülü var ve %25 kalkan veriyor toplamda :p

militaryship-3 ve GRANDEKİNOKS. bunu beğendi.
  3. Alone

Alone User

toplamda kaç modul var ? o modulu nereden alabilirm ?

4. Yanlış değilsem g-bastion için +%10 PvP hasar modülü var , şayet PvP'de çok gördüğüm bir gemiydi bir zamanlar :p Modüllerin varlığı sebebi ile gemileri doğrudan bu şekilde karşılaştırmak eskisi kadar sağlıklı değil bence :)

5. Alone

Alone User

Evet eskiden çok kullanılırdı... bu moduller nerelerden alınıyor ?

6. Bu bahsettiğim modül 2020 mayıs ayında galaktik çekişme adlı bir etkinlikte alınabiliyordu , genelde modülleri etkinlik zamanlarında hedef ödülü olarak koyarlar , bazen de birleştire getirirler . Bu bahsettiğim modül belki önümüzdeki etkinliklerde yeniden piyasaya sürülebilir , beklemek lazım . Bunun haricinde elde etmen mümkün değil diye biliyorum .

7. Alone

Alone User

Anladım teşekkürler Bastion çok iyi gemi tasarımı kullanmak istiyorum:)

8. ateistkeci

ateistkeci User

Agatus etkinliği ile alınabiliyor birleştirden bayağı geldi tekrar gelecektir diye düşünüyorum :) ayrıca Bastion'un %20 DP, %10 kaçınma ve %10 PVP hasarı modülleri de var DP modülü Ebedi Kapı etkinliğinde (1 sene önce) alınıyordu sanırım PVP hasarı ve Kaçınma ne zaman ne şekildeydi hiç hatırlamıyorum şu an :(

Alone ve militaryship-3 bunu beğendi.
  9. Alone

Alone User

teşekkürler

10. .Hypnos.

.Hypnos. Guest

Merhaba,

Yeni gelen gemi yükseltme modülleri nedeniyle gemilerin özelliklerinde çok fazla farklılıklar olabildiğinden gemilerin temel özelliklerinin değiştirileceğini düşünmemekteyim. Ayrıca ateistkeci üyemizin de belirttiği gibi bastion gemisine modüller bulunmaktadır. Buradan gemi yükseltme modülleri hakkında detaylı bilgi alıp hangi modüllerin olduğunu öğrenebilirsiniz.

İyi forumlar.

Alone bunu beğendi.