Öneri G. Champion

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve MarkOzzy tarafından 28 Mart 2017 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce Goliath champ müzayede salonuna yani açık arttirmaya gelmeli mi?

1. Evet

68,8%
  2. Hayır

31,3%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. MarkOzzy

MarkOzzy User

Goliath champ. Bayrak tasarımları çıktı. Ancak turkiyeyi alabilmek için gemiye ihtiyaç var ve gemi yok. Bence goliath champte açık arttırmaya gelmeli. Böylelikle gemiyi elde edip çoğu kişi hazerfen tasarımini alır. Sizde kar etmiş olursunuz.

2. Merhaba ,

Yaptığım kontroller'de G-Champion gemisi dükkanda satışta bulunmaktadır.

Ayrıca dükkan'da tasarımlar bölümünde Hezarfen payment ile satıştadır.

İyi forumlar.

3. MarkOzzy

MarkOzzy User

Dükkanda olduğunu biliyorum ancak açık arttırmaya yani müzayede salonundan kredi ile alabilmekten bahsetmistim

4. Aaa olur mu öyle şey uridiumla satışı varken bigpoint yaparmı öyle şey:D

5. Merhaba ,

Şu an için böyle bir gelişme gözükmüyor. Şayet ilerde bir gün merkez tarafından farklı satış politikası uygulanırsa bilemiyorum.

İyi forumlar.

6. JUPlTER

JUPlTER Guest

Merhaba,

Modumuz soru soruyorsunuz gibi anlamış,o sebeple cevap vermiş sanırım ,siz buradan konuya nasıl anket ekleyeceğinize bakıp lütfen anket ekleyiniz.

Gerekli desteği alırsa iletiriz.

İyi forumlar.

7. Oyum olumlu zaten bu oyunda en saçma şeylerden biri de bazı eşyaların açık arttırmada olması bazılarının olmaması. Bu oyunun ne kadar sistemsiz ve plansız olduğunu gösteriyor. Ya hepsini koyun ya da hiçbirini koymayın.

8. aslında uriyi kasarsın alırsın. asıl bence Turkey tasarımı gelmeli ticarete

9. Bu zamana kadar uri ile alanların urileri ne olacak olumsuz (-)

10. bence adamlar aegisi citadeli getirdiler hiç uride vermediler yine yaparlar yani :)

11. Alfarslan

Alfarslan User

Kesilikle Olmalı +1

12. MarkOzzy

MarkOzzy User

Zamanında aegis citadel venom diminisher spectrum vb. Gemilerde müzayede salonunda yoktu. Ancak şimdi var. Zamanında uri ile alan insanlar yok muydu? Onlara ne olacak o zaman?

13. Demişsin ama ben yeni başlamama rağmen uri ile aldım müzayedede olduğunu biliyorum ama credim yoktu :)

Herşeyin gelmesi yada bazı şeylerin gelmesi oyunun ( Oyuncuların ) Huzurunu bozar .

{-€FSANE_AT€Ş-} bunu beğendi.
  14. Ben onların getirilmesinide istemiyordum şahsen.. Gemilerin / tasarımların bir özelliği kalmadı önüne gelen verdi kredi yi aslında müzayede salonunda tüm gemi/tasarımlar kaldırılsın.. Böyle bir konu acabilirim belki.

15. MarkOzzy

MarkOzzy User

Oyun var olduğundan beri goliath venge leo ve daha sonra goliath crimson tasarimi müzayede salonundaydi. Üzerine diğer tasarımlarda eklendi. Daha sonra yeni gemiler ve özel tasarımlar.. Silinicek birşey değil. Zaten artık oyun eskisi gibi oyuncuya sahip değil böyle oturtulmuş bi sistemi degistirmek oyuncu kaybını daha çok arttırır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.