G(eyik)oliath Avcıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ^ΜЯ·187^ tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aslında bu konuyu arkadaş arama kısmında açmak istemiştim fakat mesaj yazma iznim bulunmuyordu neden olduğuna dair bir fikrim yok...

Konuya gelince ben bir kaç gün içerisinde gönüllü ve yalnızca "VENGEANCE" pilotlarıyla "Türkiye 4" sunucusunda bir klan oluşturmayı düşünüyorum. Eğer bu geminin goliath'a nazaran güçsüz olduğunu düşünüyorsanız haklısınız ama birde olaya benim açımdan bakarak grup halinde avlanan bu hızlı avcıların goliye saldırdığını düşünün. Birisi hasar aldığında kaçıp kurtulma fırsatı varken diğer gemiler golinin işini bitirebilir... Evet ayynen öyle tıpkı bir grup çitanın geyik avlayışı gibi :) ...

Klanda lider benim herkesin hakkını yerim kredinize göz dikerim gibisinden bir kafa yapısına sahip değilim herkesin söz hakkı vardır. Aradığım kişiler dürüst ve sadık olmalı şan şöhret para hırsı yerine sabırlı olmalı ve oyundan tad almasını bilmeli .

Bendeki Gemi ;

8 iris
    29LF3
    2LF4
    15 B02
    15 G3n-7900
    17. Seviye
    P.E.T Seviye 6.
    Alfa-Beta kapıları 2 kez tamamlandı.
    13 Arge

Eğer yeterince talep olursa klanı oluşturacağım. İyi forumlar herkese

2. Merhaba ,

Klan Arama Kriterleri

İlgili konuyu inceleyip ilk mesajınızı uygun şekilde düzenleyiniz.

Konuyu uygun bölüme taşıyorum. Eğer yine düzenleme yada mesaj yazma sorunu yaşarsnız bildiriniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.