G-HLP01 Bağlantısı Sorunu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve *MİSs-ESMER* tarafından 2 Ekim 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Pete yüsvit geldikten sonra dp link te kalkan hasar almıyor ve savaşlarda yaklaşık 400k kalkan çöp oluyor. BU bir sorunsa ne zman düzelecek? Eğer sorun değilse oyuncuları salak yerine koyup bütün kalkan slotlarını açtıran kalkan protokolü aldıran oyunun amacı nedir? Geçen haftadan beri yazıldı ama gelişme yok. Artık bir cevap verirmisiniz?

2. geçenlerde rapor edilmişti bu sorun çözülür umarım beklemedeyiz

3. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Sorun olup olmadığı rapor edilmiştir. Ancak geri dönüşün şu şekilde olacağını düşünüyorum: P.E.T'inizin Darbe Puanına bağlı şekilde hasar emiliminde bulunacaktır. Isı seviyelerinin getirilmesi ile bu düşüncem de sağlamlaştı.

İyi Forumlar.

4. ateistkeci

ateistkeci User

Darbe Puanına bağlı hasar emilimi olacak ancak kalkana hiçbir şekilde hasar gelmiyor kalkan yokmuş gibi davranıyor PET :p

5. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Evet, açıklama bu şekilde olacaktır :D anlatabilmişimdir umarım :cool:

İyi Forumlar.

6. Esenlikler.

Dp-link'in açıklamasında petin dp'sinin emdiği yazıyordu, sanırım daha önce kalkan da hasarı emiyormuş ama bu sorun düzeltilmiş anladığım kadarıyla.

7. Dp petlink geminin darbe puanına alınan hasarı doğrudan pete yönlendirir, petin kalkan can oranı üzerinden düşüş olur sorunu tam anlayamadım ama yanılmıyorsam kalkan değeri değil de petin direk darbesi üzerinden azalma gözlendiği söyleniyor bu konuda galiba. korkudan peti açamıyoruz ki eğer sorunu doğru anlayabilmişsem kalkan slotlarını açanlara büyük kazık atıldı bence eğer kalkan değerine petlink açıldıktan sonra hasar gelmezse dediğim gibi bir ton uridium çöpe atıldı zaten yakıt büyük sorun oluyor birde böyle birşey yapılmışsa daha da kullanmam peti vip felanda çekmem yakıt yüzünden zaten düşünüyordum bunu da yapmışlarsa gerek yok vip'e felan ben boşuna mı açtım o kadar kalkan slotunu.

8. Aliens

Aliens User

Sanırım anlamadınız. Olay aslında sadece DP link için değil. P.E.T. kalkanları hiçbir şeyden etkilenmiyor. Mesela P.E.T.'ten kalkan emmeye çalıştığınızda kalkan ememiyorsunuz, çünkü kalkanlar olsa bile azaltılamıyor. Bir diğer husus, kalkan mayınına oturduğunuzda da aynı şekilde, geminin kalkanları olması gerektiği gibi giderken P.E.T. kalkanları gitmiyor. Kalkanlar tamamen bozuk durumda.

9. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

P.E.T kalkanın durumunu düşününce aynen bu sebepten de sorun olabilir. Ancak savaşlarda yanlış hatırlamıyorsam hasar alıyordu?

10. Aliens

Aliens User

Hayır, sadece DP hasar alıyor. Kalkana hasar veremiyoruz. Yani P.E.T.'ten kalkan bile çekemiyoruz.

_-Thanatos-_ bunu beğendi.