G-surgeon almalı mıyım?

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve 01ahmetcan01 tarafından 22 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Merhaba.ben kac aydir haftasonu cerrah icin kapi yapiyorum ama bir türlü gelmedi dukkanda indirimle beraber 225k uriye satiliyor sizce almalimiyim.
    NOT:geminin görünüşü guzel ozellikleride iyi ondan)

2. ateistkeci

ateistkeci User

Eğer elinde Uridium varsa al gitsin hangarında bulunsun bence :)

3. dediğine göre bi 20-30 kapı rahat yapmışsındır hani en düşük ihtimalle diyorum 225k 3-4 kapı eder genele bakıp işin %80-90ını yapmışsın gibi düşün ver 225kyı tamamlansın al gemini g-surgeon yapmak için bu kadar kapı yapıyosan zaten çarın iyi durumda demektir kullanmıycak olsan da al bence o kadar kapı yapmışsın boşa gitmesin

4. Gemi yaklasik full prometheus lazeri kasiyorum hem gorunus hemde kasilma acisindan iyi bir gemi blde kullanma ihtimalim olur

5. Bende çok kararsız kaldım belki 3 senedir beklediğim ama alamadığım bir gemi.Şimdi de almaya düşünmediğim ne alırsam alayım full modül solaceden daha iyi bir gemi olmadığını düşünmekteyim.

6. bende de var, bir süre kullandım ama solace modülleri gelince artık kullanmaz oldum. Son etkinliklerde ise sentinel ve spectrum ikilisine modüller gelmeye başladı dikkat edersen. Bence o kadar uri yakmaya değmez cerrah için. tabii yine de sen bilirsin.

7. eğer aklında varsa al bence dostum bende senin gibi düşünüyordum geçen sene satışa geldiğinde almamıştım pişman oldum şimdi gelince düşünmeden aldım bence ilerde zaten modül gelir ama satışa kolay kolay gelmeyen bi gemi benim görüşüm bence alman ama yinede sen bilirsin iyi oyunlar

8. Yani görünüşünü sevdiysen al tabi :) Ara sıra kullanırsın , ama objektif olarak bakılırsa modülleri olmadığından ötürü eskisi kadar güçlü değil , çok daha iyi alternatifleri mevcut . Kendi zevkin kendi kuralların , al gitsin :)

9. Tauly__

Tauly__ User

Bence alma.Solace (modüllerin varsa) kullanman daha avantajlı.Surgeon eskiden en iyi gemiydi şu an değil.

10. wizz46500

wizz46500 User

eğer elinde uridium varsa almalısın

11. %6 tp, şp veriyor. Kapı sonunda kıdemli ya da bariyer ile birlikte kullanmak için ideal.

12. Oyunda Tyrannos Centurion, Cyborg ve Modülleri olan birsürü gemi var. Cerrah için ancak %10 hasar modülü felan gelecek ki kıymetli ve değer bir gemi olsun. O zaman bile düşünebilirim değer mi diye

13. _-Thanatos-_

_-Thanatos-_ Guest

Merhaba,

Uridium miktarınız fazla fazla var ise almanızda yarar olacaktır. İlerleyen süreçlerde Surgeon gemisine modüller gelebilir.

İyi Forumlar.