G-Surgeon Gemi Yükseltme Modülü Hk.?

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve **_Yarim_** tarafından 12 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. G-Surgeon Gemi Yükseltme Modülü var mı? Şuanda solace hariçinde Npc odaklı en iyi hangisidir? Chat banım olup olmadığını nasıl anlarım? Chatte mesaj gönderebiliyorum. başkaların mesajlarını gönderdiği mesajları okuyamıyorum. Daha önceleri oyun sayfasına girerken gösteriyordu. Yardım eden arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

2. YARGU

YARGU S-Moderator Team Darkorbit

Merhaba,

G-Surgeon için modüller mevcuttur. Tavsiyem birleştir kısmından I ve II modülleri denemenizdir.

Chata girdiğiniz zaman yazı yazabiliyorsanız ve herhangi bir sistem uyarısı yoksa chat ekranında banlanmanız söz konusu değildir.

İyi Forumlar.

3. aynen birleştirdeki 1 ve 2 den epey modül çıktı surgeona hız dahil.ama 2 ye katlayan malum gemi varken pek gerek olmaz surgeona

4. BUKANN

BUKANN User

en iyi gemi orcus, şuanda etkinlik ödüllerinde de mevcut. yalnız son 9 gün kaldı etkinlik bitimine. acele et 200bin uri verip ya da ücretini ödeyerek de alabilirsin, ekstralardan etkinlik savaş biletini al. sonrasında 30 anahtar toplaman lazım orcusu elde etmek için. etkinlik görevlerinden 30 savaş bileti anahtarı toplayıp orcusla değişmelisin.

Sayfayı Paylaş