Öneri Galaksi çifte ödül günü uzatılması

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve WAGOD tarafından 31 May 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. WAGOD

WAGOD User

TR5 sunucusunda oynayan birisiyim ve bugün oyuna kapı yapmak için girdim. Oldukça laglı bir oyun ile karşılaştım. Bu sorunları çözene kadar en azından bu etkinliğin(kapılar için x2) süresini biraz uzatmanızı öneriyorum. Çünkü, aldığımız destekler ve kapılara harcadığımız uridium var. Lütfen bunu dikkate alıp gerekli mercilere bildirirseniz, çok memnun olacağım, oyuncular olarak olacağız. Şimdiden teşekkür ediyorum.

2. BlueSparkk

BlueSparkk User

x2 Cuma gününe kadar devam edecektir. Forumda da açıklaması yapıldı, Etkinlik takvimindede yazıyor. Merak etmeyin Cuma gününe kadar her kapı x2 ödül veriyor yani :)

3. WAGOD

WAGOD User

O zaman çok iyi teşekkür ediyorum bilgilendirmeniz için çok mutlu oldum :)

4. ateistkeci

ateistkeci User

Aslında bu lag sorunu için genel bir telafi olarak hafta içi rastgele bir güne indirim verilebilir bence :p

5. Krios

Krios Guest

Merhaba,

Oyunda şuanda aktif olarak bulunan sorunlarla ile alakalı gerekli raporlama ve bildirimler yapılmıştır. Bizlerde oluşan problemlerin çözülmesini beklemekteyiz. Arkadaşlarımızında söylediği gibi cuma gününe kadar Galaksi kapılarında çifte ödül günü aktif olacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.

6. Güncelleme ve fikir havuzuna konu açılabilir bunun için :)