Galaksi Kapı Bonus Ödülleri

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve jutedss tarafından 24 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. jutedss

jutedss User

Arkadaşlar şuan galaksi kapılarında bonus ödüller var ve bende epsilon kapısında 3 adet LF4 ödülü veriyor ve bildiğim kadarıyla bunu garanti veriyor bonus ödül olarak yan ödüllerde cyborg, mimesis ve hammerclaw bu ödüllerin çıkma ihtimali kaç peki bununla ilgili bir ihtimal var mı aynı zamanda asıl sormak istediğim de daha önce Epsilon kapısını yapmadım ilk yapışımda bana LF4 vericek peki ben şuan yapsam bonus ödül olan 3 LF4 le birleşip bana toplamda 4 LF4 mü vericek bu kapı

2. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Bugün saat 23.59 a kadar yaparsanız LF4lerinizi alabilirsiniz. Bonus ödüllerde yazan 3 ödül net ödüldür, dediğiniz gibi ilk yapışınız ise 4 adet LF4 alacaksınız.

Bahsettiğiniz gemiler çok düşük şans oranlarına sahiptir, lakin imkansız değildir ben 1 adet gemimi oradan aldım :)

İyi Forumlar.

3. bircan21

bircan21 User

Bize gösterilen bonusu sadece ilk girişimizde alacağız. peki diğer gemileri de mi sadece ilk girişte kazanma şansımız var? Yoksa mesela sadece 3LF4 ilk girişte ama diğer gemileri her girişte alma şansımız olacak mı?

4. bekçi27

bekçi27 User

ya modum bu hercül çıkarmak için hangi kapıyı yapmak gerekiyor kappa vermiyor çünkü hercülü 10 tane kapı yaptım 2 haftadır bir türlü atmıyor bir akıl verin

5. KomediaN

KomediaN User

bende mimesisi oradan aldım