Galaksi Kapı inşası hakkında

Konusu 'Yeni Başlayanlar' forumundadır ve samuraylive tarafından 25 Şubat 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Merhabalar,

  Öğrendiğim kadarıyla pazar günleri çifte etkinlik oluyor.

  Zeta kapısını yeni tamamladım. Atlamaya hazırla dediğim günün değil de kapının dalgalarını tamamladığım gün olarak mı sayılıyor yani ben cumartesi günü atlamaya hazırla deyip kapıyı koysam pazar yapsam olur mu?

  İkinci bir sorum ise tekrar zeta yapmak istiyorum. atlamaya hazırla demeden parça çıkarabiliyor muyuz yoksa yerleştirip tekrar mı enerji basmamız gerekiyor?

  Yanıtlarınız için şimdiden teşekkür ederim dostlar.
   
 2. kapıyı bitirdiğin tarih geçerli yani zetayı aç son devoya kadar tüm yaratıkları kes pazar günü 2 kat başladığından emin olduktan sonra bitir servere göre başlama saati değişebiliyor 2 kata dikkat et bitirdiğinde 2 kat ödül alırsın tp şp ve diğer lf4 havoc herkük felan.
  kapının birini açıp yerleştirirsin ikinciyi açabilirsin sorun olmaz aynı anda 2 zetan yada diğer kapıların açık olabilir birini bitirir diğerini yerleştir dersin.
   
 3. _Blade_

  _Blade_ Guest

  Merhaba,

  Kapıyı ne zaman inşa ettiğinizin bir önemi yok, pazar günü bitirdiğiniz takdirde çifte ödül alabilirsiniz. 2. Sorunuzun cevabı ise ilk kapıyı atlamaya hazırla dedikten sonra, 2. Kapının parçalarını almaya devam edebilirsiniz. 2. Kapıyı atlamaya hazır hale getirmek içinse ilk inşa ettiğiniz kapıyı tamamlamanız gerekmektedir. 2. Kapının parçaları tamamlandıktan sonra parça çıkmamaktadır.

  İyi forumlar.
   
 4. çok teşekkür ederim yanıtlarınız için. kapıyı koydum tekrar inşa ediyorum. haftalık görevlerde 2 zeta yap vardı. görevi aldığım andan itibaren 7 gün içinde mi yapmam gerekiyor?
   
 5. ben haftalık görevleri pek yapmıyorum ama sanırım p tesinden p tesine değişiyor.
   
 6. çok teşekkür ederimyanıtlar için. konunun kilitlenmesi uygundur değerli modum. İyi çalışmalar
   
 7. _Blade_

  _Blade_ Guest

  İsteğiniz üzerine konu kilitlenmiştir.

  İyi forumlar.
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.