Galaksi Kapıları Bölümündeki Hata Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 24 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Bu durum ne zamandır yaşanıyor veya sadece bende mi oluyor bilmiyorum fakat Galaksi Kapıları bölümüne girince x kapısı veya y kapısı v.b. yani herhangi bir kapıya tıklayınca bazen peş peşe baze ara sıra resimdeki gibi hata alıyorum.
    Mesela resimde Epsilon Kapısına tıkladım ve şekildeki gibi hata aldım. Bu A-B-G , Delta v.b. yani olduğu zaman herhangi birisinde olabiliyor. :)

2. VALEYARD

VALEYARD Guest

Merhaba,

Sevgili Kıyamet bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyu raporlarımıza ekliyorum. :)

Keyifli forumlar dilerim.

3. nextcome05

nextcome05 User

Herkese iyi günler , hafta boyunca cumartesi günkü galaksi kapı indirimini bekledim gün geldi , indirim geldi fakat işlem yaparken şöyle bir sorunla karşılaştım lütfen yardımcı olabilir misiniz ? Zamanımız ve heveslerimiz boşa gitmesin lütfen...

4. ResoCan34

ResoCan34 User

lütfen yardımcı olurmusunuz bu hatayı neden alıyorum

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 25 Ocak 2020
  5. Oyundan çıkıp tekrar girip denedinmi ?

6. Hesabınızdan çıkıp sonra girip tekrar deneyin.

7. nextcome05

nextcome05 User

Aynı sorun bende de var modemi resledim , hesaptan çıkış yaptım , tarayıcı değiştirdim ama hala aynı değişen bir şey olmadı.

8. Bugün bende böyle bir hata aldım nedense . Çıkış yaptım ama düzelme olmadı

9. Zorinfc1

Zorinfc1 User

Aynı sorunu int7 serverinde yaşıyorum . Ama bende galaksi kapılarına tıklar tıklamaz bu hatayı alıyorum. Çözümü 4 gözle bekliyorum

10. baymemnun1

baymemnun1 User

galaksi kapıları, tanımlanamayan sistem hatası sebebiyle kurulamıyor. sorun çözüm aşaması ne durumdadır. kronos günü yalan mı oldu ?..

11. Merhaba,

Mesajınızla ilgili gerekli düzeltmeyi yaptım BURADAN nasıl resim ekleyeceğiniz konusunda bilgi sahibi olabilirisniz.

Yaşadığınız sorun sanırım bağlantı ile alakalı ama emin değilim. Bir çok kişi bu durumu yaşadımı genel bir durum mu?

Genelde Tarayıcı çerezleri temizleme sorunları çözebiliyor. Buradan bakabilirsiniz.

İyi Forumlar.

12. M-A-Y

M-A-Y User

aynı sorun bendede var

13. Merhaba,

Halen devam ediyor mu? Ne zaman başladı bu durum?

İyi Forumlar.

14. baymemnun1

baymemnun1 User

sorun bendede var.. daha önce açılmış, sorunun bildirildiği konuda da yazmıştım... dün geceden itibaren oldu... düzelir diye bekledim ama birşey yok.. valeyard admin dün saat 4 te raporlamış...

15. T-129ATK-

T-129ATK- User

aynı sorun hala bende devam ediyor :(

16. [-_-AVCI-_-]
    galaksi kapıları sekmesi açılmıyor hata veriyor yeniden başlat diye farklı tarayıcılardan girdim ancak düzelmiyor bilgisi olan varmı? yardımcı olmanızı rica ederim.​

17. Merhaba,

Mesajınızı yeni konu olarak oluşturdum.

Dns önbelliği ve tarayıcı çerezleri silip deneemenizi istiyorum.

İyi Forumlar.

Merhaba,

Ben bu sorunu yaşamıyorum. Teknik olarak çok detaylı bilgiye sahip değilim. Görünüşe göre tek bir ortak noktanız var. Tarayıcınız, internet sağlayıcınız virüs programı.vb. şeyler olabilir bu noktalar. Bunları paylaşabilirmisiniz lütfen.

İyi Forumlar.

18. Zorinfc1

Zorinfc1 User

Tarayıcı fark etmiyor hepsinde aynı sorun var . Sadece 1 tane sunucuda var böyle bir problem. Diğer herhangi bir sunucuya girdiğimde böyle bir hata mevcut değil.

Çerez temizleme işe yaramadı bu arada

19. baymemnun1

baymemnun1 User

sayın admin ilk başta olmuyor sorun... her hangi bir kapıya 3-5 kez enerji basınca oluyor... sonrada hep bilinmeyen hata oldu diyor... alpha kapısında yok epsilon, zeta, kappa, kronos kapılarında var... halende devam ediyor... tarayıcının gelmişini geçmişini temizledim... resetledim... girdim çıktım, bilgisayarı açtım kapadım, birşey değişmedi. he birde pilot profili sekmesinde yetenek ağacı tıklanınca ortada yükleniyor ikonu dönüyorda dönüyor. ama açılmıyor...

tanımlanamayan bir hata oluştu. Lütfen "Yeniden başla" butonuna tıkla ve madde dönüşümcüsü tekrardan çalışsın.
    (Error at Updating Gate Image; ioError)

diyorda diyor...

20. Hangı sunucudasınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.