Galaksi Kapıları Bölümündeki Hata Hakkında

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve _KIYAMET_ tarafından 24 Ocak 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Viraaa

Viraaa User

bende ayni sorunu yasiyorum.internetten cerezden vs degil bu sorun genel bi sorun.tr4-6

2. Banner

Banner User

Bende de aynı problem var. Global 3 de oynuyorum zeta falan yapıcam hazırda kapılarım var fakat bu hata yüzünden yapamıyorum. Arada bir skylab'a da oluyor. Diğer hesabım TR sunucusunda onda herhangi bir problem yok.

3. kuzeyevc4

kuzeyevc4 User

Ben de aynı sorunu yaşadım bugün ikinci oldu ilkinde düzelmişti ama şu anda düzelmiyor

4. Banner

Banner User

Bu duruma acilen bir çözüm üretilmesi gerekiyor. 1 haftadır kapılara gelecek olan indirimi bekliyordum ve şu olana bak. Harbiden can sıkıcı bir hal almaya başladı bu durum ve ne zaman çözümlenecek onunla ilgilide bir bilgide verilmiyor. Support'a bildirdik bekliyoruz.

gilimali61 bunu beğendi.
  5. evet kesinlikle bağlantı veya pc ile ilgili bir problem değil güzelce indirimimi çektim kahvemi aldım ve dizimi açıp sabaha kadar zeta dönmeyi planlıyordum ki bu sorun çıktı çok üzücü bir durum umarım telafisi yapılır :)

6. Banner

Banner User

Gerçekten de öyle. Eğer kullanıcıları mağdur ediyorlarsa, telafisini de yapmalılar.

7. Aynı soruna ben de sahibim söylenilen bütün çözüm yollarını denedim fakat sonuç değişmedi.Tam iki kat gg ödülünün keyfini çıkaracağız gece gece uğraştığımız şeye bak.

8. Banner

Banner User

Bazen Skylab girişinde sayfa görüntülenemiyor hatası veriyor. Onu da bir kontrol edin derim.

9. galaxy kapıları basınca
    Tanımlanamayan bir hata oluştu. Lütfen "Yeniden başla" butonuna tıkla ve madde dönüşümcüsü tekrardan çalışsın.
    (Error at Updating Gate Image; ioError)
    bu hatayı alıyorum ne yapsam düzelmedi çerezleri sildim başka tarayıcıdan giriş yapıp oradan da denedım sonu aynı

10. Banner

Banner User

Bir çok kişide aynı problem var. Bende de var ne yapacağım bilmiyorum. Support'a bildirdim.

11. -Dxdiag

-Dxdiag User

Günlerdir bu günü bekliyoruz kapı yapmak için bütün hafta emekle parça kasıyoruz pazar günü geliyor kapı yapamıyoruz. Hata şu şekilde;

Tanımlanamayan bir hata oluştu. Lütfen "Yeniden başla" butonuna tıkla ve madde dönüşümcüsü tekrardan çalışsın.
    (Error at Updating last Part Image; ioError)

En kısa sürede düzeltilmesini talep ediyoruz.........

12. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Öncelikle Konu başlığınızı düzenlemiş bulunmaktayım. Konu başlıklarında ''Acil'' vb. gibi şeyler yazmak yasaktır.

Sorun rapor edilmiştir. Bende bu uyarıyı aldım ve sayfayı yenileyince düzeldi. Dilerseniz farklı bir tarayıcıdan giriş yapmayı deneyin ve çerezlerinizi temizleyiniz.

İyi forumlar.

13. -Dxdiag

-Dxdiag User

Modum sorun yalnızca bende değil tüm klan üyelerimde var ve ben konuyu açmadan önce farklı bir tarayıcındanda deneme yaptım, sayfayı da defalarca yeniledim. Bu pazar 20 zeta yapmam gerekiyor fakat sorun devam ederse olmayacak gibi...

14. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Yaşadığınız durumdan dolayı üzüldüm :( Konunuzuda raporlarıma ekleyeceğim.

İyi forumlar.

15. kuzeyevc4

kuzeyevc4 User

Ben supporta da bildirim yapamıyorum ki ama bu durumu support da sıkıntı şu anda onu da rapor eder misiniz rica etsem

16. -Dxdiag

-Dxdiag User

Teşekkür ederim modum bir şey daha söylemek istiyorum. Farklı bir üyelikten girip denedim daha önce hiç kapı basılmamış bir üyelik ve hata vermedi. Tekrar kendi hesabıma giriş yaptım öyle denedim ve gg kapı sayfasını açtığımda alphanın üzerindeyken sıkıntısız basılabiliyor kapı fakat kapı değiştirdiğimde örneğin beta gamma zetaya tıkladığımda bu hatayı alıyorum.

17. Themis.

Themis. Guest

Bende F5 atınca düzeliyor ve sadece 1 kere bu hatayı aldım. Kısa sürede çözüleceğine inanıyorum :)

18. Balzamicoo

Balzamicoo User

tam 3 saattir mağdurum hiç bir şekilde galaxy gate basamıyorum hata veriyor , ne zaman düzelecek?

19. hespereos1

hespereos1 User

Aynı hatayı yaşıyorum. Diğer kapılarda parça yok, sadece kappa kapısında parça var ve parça basmak istediğimde bu sorunu yaşıyorum. F5 ile veya tarayıcı değiştirmekle düzelmiyor.

-Dxdiag bunu beğendi.
  20. Themis.

Themis. Guest

Merhaba,

Sorun rapor edilmiştir. F5 atıp çerezleri silip tarayıcı değiştirmele çözüm bulabilirsiniz.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.