galaksi kapıları bonus ödülleri

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve BSYO tarafından 30 Haziran 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. BSYO

BSYO User

gelecek hafta gelme ihtimali var mıdır

2. .Kuasar.

.Kuasar. Guest

Merhaba,

Buradan takvimi takip ediniz. Etkinlikler gelmeden önce takvim kısmında duyurusu yapılıyor, şuan için gelecek hafta ile ilgili bir bilgi yoktur.

İyi oyunlar.

3. Kuasar modum bu tasarım ve droit tasarımı veren kapılar sürekli kendi aralarında ödül değiştirirken Lambda neden tasarım verene hiç geçmiyor. Eskiden tasarım verdiği zaman hades yerine onu dönerdim şimdi hiçbir zaman dönmüyor. Bunu iletmeniz çok hoş olurdu.

4. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Galaksi Kapısı Özel Ödüllü Haftasonu etkinliği hakkındaki konuyu incelediğiniz zaman Lambda kapısı "Koleksiyoncunun oyuncağı - Chimera ve Phantom" ve "Koleksiyoncunun oyuncağı - Mirage ve Enigma" ödüllerini vermektedir. Bu nedenden dolayı "Goliath Sürpriz Paketi" sırası Lambda kapısına gelmemektedir.

Ancak geri bildiriminizi raporlarımıza ekleyerek merkez ekibe iletmekten mutluluk duyacağımı belirtmek isterim.

İyi forumlar.

5. O ödülleri verdiğini biliyorum ama bu etkinlik ilk başladığı zamanlarda böyle değildi. İlginiz için teşekkür ederim

6. Önceki hafta duyurusu olmamasına rağmen yapılmıştı. Bu hafta da böyle bir süprizle karşılaşabiliriz.

7. Lyngvia

Lyngvia Guest

Merhaba,

Haftalık Etkinlikleri aynı zamanda Buradan da takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.

8. Eeee yine aynısı oldu ama. Takvimde yazmıyor ama oyuna gene geldi bu etkinlik.

9. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Etkinlik ile ilgili önceden bir duyuru paylaşımaması merkez ekip tarafından kararlaştırılmıştır. Etkinliğin başladığını ana sayfada Galaksi Kapıları yazısının üzerindeki özel işaretten ve bültenden takip edebilirsiniz.

İyi forumlar.