Galaksi kapıları çifte ödül ve diğer sorunlar

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve Gürpınar tarafından 3 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Gürpınar

Gürpınar User

2 haftadır çifte ödülden yararlanamıyoruz. 2 haftadır çektiğim indirim ve güçlendiricilerin boşuna gittiğine mi yanayım, telafi ödülü olarak enerji gönderen bigpointe mi yanayım? Dün tp günü uridium satın almama rağmen güçlendiricim gelmedi. Ne büyük şans ki bugün yine galaksi kapıları çifte ödül vermiyor. Şimdi bu kaybettiğim zamanının,paranın ve rütbe puanlarının telafisi olarak 800 enerji göndermek sizce ne kadar doğru? Moderatör arkadaşlar adına üzüntümüde dile getirmek istiyorum; bu kadar sorumsuzca çalışan bir şirkette işe girebilmek için eminim çok zor durumda kalmışsınızdır. Pazar günü çalışmayan support ekibi, 2 haftada sorunu düzeltemeyen teknik ekip, dünyadan bi haber forum ekibi.. Sanırım şirket ilkokul mezunu biri tarafından yönetiliyor. Birbirlerinden bu kadar habersiz çalışanların olduğu başka bi işletme görmedim. Yönetimi bizim mahallenin pazarına versek eminim daha iyi işler başarabilirlerdi..
    Umarım gerekli yerlere iletirsiniz.
    ''İyi'' forumlar..

ModernKöle bunu beğendi.
  2. Labirent

Labirent Guest

Merhaba,

Bizler sizlere yardımcı olmak adına tamamen gönüllülük esaslı ekibe katılmış insanlarız. Sizlerin cevaplarını en kısa sürede cevaplamak için uğraşıyoruz. Support yoğunluğa göre size en kısa sürede cevap verecektir. Herkes 7/24 bilgisayar başında olamaz sorun merkeze iletildi bunun hakkında lütfen duyuruları bekleyiniz.

İyi forumlar

3. Gürpınar

Gürpınar User

Tam da bahsettiğim şey üzerine yazmışsınız. Support pazar günleri çalışmıyor, şimdi yanlış anlamayın ama bunu bilmemenize şaşırmadım. Herkes 7/24 bilgisayar başında olamaz çok doğru fakat binlerce oyuncusu olan oyunun 7/24 oyuncuya cevap vermesi gerekir. Kusura bakmayın ama size tek tek açıklama zorunluğu hissediyorum çünkü bakış açınız biraz dar. Oyuncuya bir yetkilinin 24 saat cevap vermesi gerekmez. 2-3 kişi belli saatlerde çalışarak oluşan sorunu gayet çözebilir. 2002den beri yeterli eleman sağlayamıyorsa Bigpoint şirketi kapatmalıdır -kişisel görüşüm-. Eğer bu kadar zor durumda ise ben ücretsiz bi şekilde çalışmak, sorunun çözümüne yardım etmek isterim. Her ne kadar oyun da olsa sonuç olarak bizler müşteri sayılırız. Bu kadar zaman ayırıp, maddiyat döktüğünüz bir şeyden karşılığını alamıyorsak neden oynuyoruz ki? Supporta zaten ticket gönderdim fakat bu sorunları sizin de iletmenizin faydası olur. Cumartesi çektiğim tp desteği gelmedi,sabah çektiğim şeref desteği gelmedi, uridium ile satın aldığım teknolojiler oyun içinde görünmüyor, 2 haftadır çifte ödül alamıyorum.. Umarım net bi şekilde anlamışsınızdır yazdıklarımı..
    İyi forumlar..

ModernKöle bunu beğendi.
  4. aynen katılıyorum kardeşim, yazılım alanında çalışıyor olsam gerçekten hayrına el atacam şirkete ben de. admin kişisel almasın fakat bigpoint şirket olarak direk karşımıza alıp baktığımız zaman gerçekten imajına yaklaşamayan bir kurumsal görüntüsü var. bu kadar e-spor ve online oyunların patlama yaptığı bir dönemde alacağı hertürl radikal kararın -oyunun ve oyuncu haklarının iyileştirilmesi adına- kısa vadede bile büyük getirisi olacağı açık bir şey. internet yeterli done olsa çinli şirkete ticket atacağım ama henüz çok detaylı bakamadım.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Support ekbindeki arkadaşlarımızda bizler gibi gönüllü olarak çalışan kişilerdir. Oyunun teknik, yazılımsal sorunları ve geliştirmeleri Almanyadaki merkez ekibin elindedir. Bu ekipte çalışan insanlar Bigpointin çalışanları olup, bulundukları ülke şartlarınca hafta sonu çalışmamaktadırlar. Ne yazik ki Türkiye takımı olarak bir çok konuda yetkimiz sınırlı ve bu nedenle önümüzdeki iş gününü beklemk zorundayız.

Geçen hafta yaşanan çifte ödül sorunu için buradaki duyruda belitrilen şekilde telafi ödülleri dağıtılmıştır. Bu durum tekrar ettiğine göre tekraren oluşan sorun için telafi dağıtılacaktır.

Oluşan tüm sorunların Artemis tarafından teknik ekibe rapor edildiğini özellikle belirtmek isterim.

Darkorbit Türkiye takımına katılmayı dilerseniz buradaki konuyu incleyebilirsiniz, her daim yeni fikir ve görüşlere açığızdır.

İyi forumlar.