Galaksi Kapıları EIR Vermiyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 2 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. akifbingo

akifbingo User

indirimin süresi bitti hadi geçmiş olsun artık düzelsede açamam off yav 12k rinusk kastım 2 pro alcaktım harbi zalimlik yav

2. kuiper de vermeiyor :(

3. x2 geldiği gibi ŞP çektim bütün kapılarda sondaydı bir kaç kapıyı yaptım eir vermedi bıraktım her zaman ki gibi dark yine yaptı yapacağını

ŞahFD bunu beğendi.
  4. ŞahFD

ŞahFD User

Herkesi mağdur etti.
    Ağız tadiyla bir oyun oynatmıyorlar.

_HeRaCLes_AZRL bunu beğendi.
  5. seyir defterinin fotoğrafını supporta atsam 2x gününde yaptığımız kapıların EIR daha sonra verilir mi,

6. bekçi27

bekçi27 User

4 zeta 4 hades 0 eir eee ne anladın bu işden nasıl kasacaz eiri ila karantina yapalım ben sevmiyom karantınayı bu kapılar vermesı gerekiyor bana ama 0 nasıl verecek biboit zararımızı cevap bekliyoruz modum bunu rapor etmeniz gerekir bence

ŞahFD bunu beğendi.
  7. ŞahFD

ŞahFD User

Aynı durumdan herkes muzdalip, bence seyir defterinin fotoğrafini çekmene gerek yok zaten support herşeyi görüyor,

Kapı yapıp yapmadığını herşeyi, belli oluyor,

Büyük ihtimalle ya herkese tazminat verecekler, yada kapı yapanlara yaptıkları kapının tutari kadar eir verecekler,

Bir şekilde vereceklerdir diye düşnüüyorum.

(Ama vermeyebilirlerde)

Darkorbit bu sonuçta belli olmaz

8. günlerdir skylabı kullanamıyoruz kapılar eir vermiyor+29 ekime özel kod vermediler(vermeliydiler?) bana kalırsa telafi etmeleri gerek

9. _01_

_01_ User

5 günlük bir chromin etkinliği başlattılar onda da kapılar eir vermiyor chrominleri bekletelim dese insanlar etkinlik sonu şeref puanına dönüşüyor bir işi de ellerine yüzlerine bulaştırmasalar olmazdı zaten

ŞahFD bunu beğendi.
  10. FurkanS53

FurkanS53 User

Yüzlerce oyuncu bugün kapı yapıyor her bir oyuncunun hesabında işlem yapamazlar. Genel bir sorun var ve hatanın tespitinin yapılıp verilmeyen EİR'ler tazmin etmeliler. Tabiki yalnızca kapı yapan oyunculara tazminat verilecek.

ŞahFD bunu beğendi.
  11. akifbingo

akifbingo User

Ben sırf eir için kronos açmıştım 5 6 tanede zeta yspacaktım bugu görünce hiçbirini yapmadım tüm hafta uri kasmaya çalıştım ve indirim paketim bitti hem uri elimde patladı hem kronos açık kaldı hemde şu an kapı açmaya çalışsam maliyeti bana bincek bu zararımı kim karşılıcak

ŞahFD bunu beğendi.
  12. ŞahFD

ŞahFD User

Bir bardak soğuk su :)

Belki verirlerse bi 50-100 eir tazminat verirler klasik darkorbit fazlasını bekleme.

akifbingo bunu beğendi.
  13. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konu içerikleri benzer oldukları için birleştirmiş bulunmaktayım. Galaxy Kapılarının EIR vermeme durumu rapor edildi. Büyük ihtimalle zararınız telafi edilecektir. Aklınıza takılan başka soru varsa lütfen sormaktan çekinmeyin.

İyi forumlar.

14. the_flood

the_flood User

sayın moderatörler bilmiyorum başka bir yerde yazan var mı ancak galaksi kapılarından gelecek EIR ler gözükmemekte yani kapıdan EIR çıkmıyor.bununla ilgili bir hata mı mevcut?

15. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Konunuzun içeriği benzer olduğu için bu konuyla birleştirmiş bulunmaktayım. Konuyla ilgili bilgileri geçmiş mesajlardan kontrol edebilirsiniz.

Yine de ilaveten bu durum rapor edildi.

İyi forumlar.

16. the_flood

the_flood User

allahınızı severseniz bir işiniz doğru olsun ya... ne olacak şimdi yapılan kapılar..giden uriler..yok..
    bir yandan düzeltme planlanırken bir yandan da telafi belirleyin bence

17. Supportta yazmayın arkadaşlar hepimize teker teker verecek değiller. Sabredin telafi, tazminat herneyse yapılacaktır.

18. BaMbUlBeee

BaMbUlBeee User

karantina yapanlar eır aldığını söylüyor 20 tane bunun aslı varmı

19. pazar günü yaptığım kapıların hiç biri EİR vermedi nasıl iş bu bir pazarımız var madem oldu oyunu komple bırakalım

20. 00:01 de tamamladığım kapıda malzemeyi verdi ancak ondan önce yaptığım hiçbir kapıda vermedi.
    Haftasonu etkinliğinde vermiyor mu yoksa bir hata mı bu acaba, ne kadar zamanda bilgi alacağız merak ediyorum.