Galaksi Kapıları EIR Vermiyor

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve ANCESTRAL tarafından 2 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Pazar günü verilmeyen EIR ödülleri tek kat mı çift kat mı olarak verilecek?Bununla ilgili bilginiz var mı?

2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Galaksi Kapıları Çifte Ödül Günü kapılardan çıkan EİR miktarına etki etmemektedir.

Bu nedenle hesabınıza olması gerektiği gibi normal miktarda EİR eklenecektir.

İyi forumlar.

3. TODO yazısına kadar oyunda başka hata yok sanki, Pazar günü Kronos da dahil 30 dan fazla kapı bitirdim hiç birinde EİR vermedi. Bir pazarımız var zaten oyuna en çok vakit harcadığımız onuda siz çaldınız resmen. sözde support hala ilgilenecek hatayı bildirdiğimizde oyuncularla resmen alay ediyorsunuz. Anlaşılan oyun sadece oyuncuların parasını çekmek için özel etkinlik yada yenilik sunup oyuncuların hakkının yenmesi şeklinde ilerliyor artık. Allah işinizi gücünüzü rast getirmesin 10 yıllık oyuncu olarak...

4. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Üslubunuz konusunda sizi uyarıyorum. Ne yapmış ki bize bela okuyorsunuz? Ama ne demişler kötü söz sahibine aittir.

Daha önce belirttiğim gibi tekrar beliriyorum. Bu durum teknik bir sorundur ve yakın zamanda bu sorun ile karşılaşan tüm üyelerin hesaplarına çalıştırılan bir Script ile EİR'ler aktarılacaktır.

İyi forumlar.

polatalemdar311 bunu beğendi.
  5. Galaksi Kapıları Çifte Ödül Günü kapılardan çıkan EİR miktarına etki etmemektedir.

Bu nedenle hesabınıza olması gerektiği gibi normal miktarda EİR eklenecektir.

İyi forumlar.[/QUOTE]

Tamam verem olacağımıza sıtma olalım da gelsin artık EİR ler.Bak crominler de gitti çöp oldu.:((

6. Karantina kapısına da daha 1 kere bile giremedim.Şu yeni düzenle herşey allak bullak oldu.Önceden biriktirdiğim immunizer cpu ları sıfırlandı,yeni yaptıklarım da sıfırlanıp duruyor.artık taktik değiştirdim.bu akşam kapıya girmeden cpu yu oluşturup öyle girmeyi deneyeceğim.millet bu arada kasıldıkça kasıldı olan bizim gibi düz topçulara oluyor..

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 10 Kasım 2019
  7. FASTRAC

FASTRAC User

Bugünkü güncelleme notlarında belirtilmemiş sormak istedim Pazar günü yapılan kapılardan verilmeyen EIR ler için script henüz devreye girmemiş gözüküyor doğrumudur iyi çalışmalar kolay gelsin saygılar...

8. Verdiğiniz EİR sadece 8 teknolojileri ne yapayım ben ondan sonra biz görevimizi yaptık diyorsunuz Pazar günü yapılan 30 kapının hakkı sadece 8 EİR mi herkesi vicdanıyla baş başa bırakıyorum

07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu DB-02 Z
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu DB-01 A
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu Enerji transferi (2)
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu Zincirleme impuls (2)
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu İsabetli hedefleme (2)
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu Kalkan yüklemesi (2)
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu Savaş Tamir Robotu (2)
    07.11.2019 - 19:22[​IMG]Sistem Bonusu EIR (8)

9. merhabalar telafi ödülü olarak 8 eir vs verilmiş fakat geçen hafta sonu chormin etkinlğinden dolayı ve diğer kapılardan kasacağız diye umduğumuz eir sayısı 0 olarak yansıdı telafi ödülü olarak 8 tane verilmiş valla hiç vermeseydiniz keşke bu konuyuda açmazdım en azından 200 tane herkese verilmeliydi verdiğiniz oyun üzerinden bir görsel eklenti cebinizdenmi çıkıyor sanki 200 tane verseniz...

Bunu aynı şekilde genel merkeze iletirseniz sevinirim...

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Acaba benim yaptığım buradaki konuda bulunan açıklamamda Pazar günkü sorunla alakalı verilmeyen EİR'lerin hesaplara aktarıldığı konusunda bir bilgi var mı? Şahsen ben göremedim. Belirttiğiniz ödüller güncelleme ile birlikte herkese verilecek olan telafi ödülleridir.
    Yukardaki cevapta belirtildiğim gibi geçtiğimiz Pazar günü yaşanan sorun nedeni ile oyuncuların bitirdiği kapılardan gelmeyen tüm EİR'ler çalıştırılacak Script ile hesaplara eklenecektir. Bu script çalışması tamamlandığında forum üzerinden duyurusu yapılacaktır.

Pazar günü yaşanan sorun nedeni ile oyuncuların bitirdiği kapılardan gelmeyen tüm EİR'ler çalıştırılacak Script ile hesaplara eklenecektir. Bu script çalışması tamamlandığında forum üzerinden duyurus yapılacaktır.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2019
    Minerva ve ŞahFD bunu beğendi.
  11. Viraaa

Viraaa User

vallahi bu odullerin hicbiri bana verilmedi.

12. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Güncelleme sonrası hesabınıza ilk giriş yaptıktan sonraki seyir defterinizi kontrol edin.

İyi forumlar.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 7 Kasım 2019
  13. Viraaa

Viraaa User

ettim yok vermedi.ama ben o gecen gunku koduda halen kullanmadim.belkide ondan vermemistir.
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu DB-02 Z
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu DB-01 A
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu Enerji transferi (2)
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu Zincirleme impuls (2)
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu İsabetli hedefleme (2)
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu Kalkan yüklemesi (2)
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu Savaş Tamir Robotu (2)
    07.11.2019 - 22:23[​IMG]Sistem Bonusu EIR (8)
    07.11.2019 - 22:21[​IMG]Pack purchased: 1 SG3N-B03, 150 Axion Beam Regulator, 10,000 Isochronate.

kodu kullaninca verdi.

Son düzenlenen: 7 Kasım 2019
    Regulus ve .Paradoks. bunu beğendi.
  14. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Geri bildirimlerinizi raporlarımıza ekleyip iletiyoruz diyoruz da inanmıyor musunuz acaba :) Mutlu olduğunuza sevindim.

İyi forumlar.

15. Immunizer CPU sayısını nasıl göreceğiz , kapıya girmeden sıfırlanıyor benim cpu haklarım.Ne yapmalıyım?Teşekkür ederim şimdiden.

16. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

• Immunizer CPU sayısını oyun içerisindeki ekranda slotlarda ekstralar bölümünde görebilirsiniz. Eğer ki donatmış olduğunuz cpular varsa görmemeniz mühtemel. Immunizer CPU ekstralar slotunun en sağında yer almaktadır. Ekte olduğu gibi,

ımmunizer cpu.png

• Eğer ki Hibrit alaşımları toplayıp bunları CPU olarak birleştirmediyseniz yine sayı 0 olarak gözükebilir bunun içinde Filtrele bölümünden sadece "Özel Öğeler"i tiklemenizi ve ekte olan bölümü inceleminizi rica edeceğim.
    ımmunizer cpu 2.png

Karantina Kapısı hakkındaki bilgileri öğrenebilirsiniz. Eğer ki hala problem devam ediyorsa resimlerle beraber anlatmanızı rica ediyorum.

Aklınıza takılan başka soru veya sorun varsa lütfen sormaktan çekinmeyiniz.

İyi forumlar.

17. -İDALI-

-İDALI- User

Bu haftasonu verecek mi acaba? Teknik bir hata ise düzeltildi mi?

18. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Bu konu hakkında malesef elimize bir bilgi ulaşmadı. Bizler de sizler gibi bekleyip göreceğiz, bilgi ulaşana kadar. Fakat tekrar aynı durum yaşanırsa zararın telafi edileceği konusunda emin olabilirsiniz.

İyi forumlar.

19. -İDALI-

-İDALI- User

İndirim çıktı bakalım deneyeceğim birazdan

20. Regulus

Regulus Guest

Merhaba,

Galaxy Kapısı hafta sonu indirimlerinin çıkmadığı vakitler olabiliyor. Pazar günleri çıkıyor fakat Cumartesi günlerinde sapmalar olabiliyor. Bunun bir sorun olduğunu şahsen düşünmüyorum.

İyi forumlar.