Öneri Galaksi Kapıları İstatistik Sayfası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kapı istatistikleri bölümü ?

1. Çok güzel olur / Olsun

95,7%
  2. Olmasa da olur / Olmasın

4,3%
  1. Geçenlerde hangi kapıyı kaç kere yaptığımı merak ettim ve aramaya çalıştım. Kapı sıralamasından bir türlü bulamadım. Bende düşündüm ve kendi imkanlarıma göre bir öneri hazırladım.

Anasayfa'dan Toplam Şeref Salonu bölümüne girince Galaksi Kapısı Sıralaması diye bir yer var. Fakat orada toplu halde bize ait bir liste yok. Süreye göre ve sayıya göre genel sıralama bilgileri var ama oradan bulmak işkence diyebilirim. :)

Ya direk Galaksi Kapısı Sıralaması kısmına girince kendimize ait genel kapılarımızın istatistikleri çıksın yada bir menü olarak Kapı İstatistiklerim gibi bölüm yapılabilir.

Yukardaki resim her kapının kaç kere yapıldığını gösterecek bir sayfayı temsil ediyor.
    Yukardaki resim ise her kapı hakkında bir takım ayrıntılı bilgilerin olabileceğ sayfayı temsil ediyor. Bunun gibi Alfa,Beta,Gama,Delta,Epsilon,Zeta,Kappa,Lambda,Kronos ve Hades kapıları için olacak.

Örnek resimdeki gibi mevcut kapılar sıralaması , kapı isimleri ve kaç kere yaptığımız ayrıca en sağ alt kısımda genel toplamda kaç kapı yaptığımız yazan bir yer olsa ayrıca hangi kapıda ne kadar tp , şp , kredi v.b. şeyleri aldığımız yazsa nasıl olur sizce ?

Hem anket'e mutlaka katılın hem de yorumları eksik etmeyin. Konu ne kadar güncel kalırsa ve ilgi görürse yapılma olasılığı artar.

Son düzenlenen: 26 Kasım 2014
  2. buzmavi

buzmavi User

Beğendim güzel öneri hatta oyun kurucularına ilettik bile.

3. Teşekkür ederim adminim. :) Bu konuyu diğer forumda açmıştım ve epey destek alıyordu. :D Eski forumda kalınca yeni foruma açayım dedim. :) Umarım gerçekleşir ve çok zor birşey değil. :)

ÇakmaRappeR, Cindiroz ve 08_AzRaİl_08 bunu beğendi.
  4. buzmavi

buzmavi User

Bizim beğendikte önemli olan oyun geliştirme bölümününde beğenmesi nihyetinde değerlendirmeyi onlar yapıyor:)

5. bLasteR-41

bLasteR-41 User

Gayet işe yarar ve güzel bir fikir.Gerçekleşirse herkes için iyi olacağını düşünüyorum.

Cindiroz bunu beğendi.
  6. Yararlı olacağını düşünüyorum benden olumlu oy ;)

7. Yeni nick güzel olmuş adminim :D

8. eski forumu özledim valla :)

9. Bu fikir Olması gereken fikirlerden biri. Şahsen ben kaç kere Alpha yaptım bilmek istiyorum.

10. belki destek fazla olursa kabul ederler desteğe devam

11. KARANLIK

KARANLIK User

Bende destekliyorum yaptığımız kapıların akılda kalması zor :)

12. Lord*

Lord* User

Güzel fikir :)

13. Merhaba ,

Eski forumda açtığınızı hatırlıyorum ve ayrıca güzel bir fikir olduğunu söylemiştim. :) Olabilirliği yüksek bir fikir.

İyi forumlar

14. Herkese desteklerinden dolayı teşekkürler. :)
    ------------
    Umarım ne kısa zamanda gerçekleşir :D Tek bir sayfada tüm kapılar hakkın bilgi olması herkesin işine yarayacaktır. Mesela kaç zetada havoc tamamlandı yada kaç kappada hercules tamamlandı çok daha kolay öğrenilebilir.

MìЯÀ£À¥. bunu beğendi.
  15. FASTRAC

FASTRAC User

Gayet güzel ve akıllıca bi fikir inşallah önerin gerçekleşir.

16. güzel fikir.

17. çok güzel bir fikir destekliyoruz

Sayfayı Paylaş