Öneri Galaksi Kapıları İstatistik Sayfası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kapı istatistikleri bölümü ?

1. Çok güzel olur / Olsun

95,7%
  2. Olmasa da olur / Olmasın

4,3%
  1. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Güncelliğini koruyan ve destek alan önerilerinizi raporlarımıza seve seve eklemekteyiz. Takdir edersiniz ki bizler de oyunun oyuncuları olarak bu tarz geliştirici/iyileştirici yenilikleri istemekteyiz. Ancak bizlerin raporlayıp iletmiş olduğu önerilerin uygulanıp uygulanmayacağının takdiri de Merkez Ekip'tedir. Bu tarz ithamların hoş olmadığını ve düşüncelerinizi dile getirirken üslubunuza dikkat etmeniz gerektiğini hatırlatmak isterim.

İyi forumlar.

2. mks42

mks42 User

Sayın moderatörüm ben uslubumla ilgili yanlış bir şey görmedim fakat adminler iletmek istemiyor derken 2013 yılındaki konu nasıl olurda faaaliyete geçmez Merkez ekip diyorsunuz merkez ekip en azından geri bildirim yapar değil mi ?? Fakat siz moderatörler bizimle ilgili hiç bir itibar geçmiyorsunuz mesela bu konuyu merkez ekibine taşıdığınıza dair bir kanıt bile yoktur. keşke bi admin çıksada açıklama yapsa

3. .Paradoks.

.Paradoks. Team Leader Team Darkorbit

Merhaba,

İlk olarak forum takımı olarak görevimiz belli ve bu görevin gereksinimlerine uyarak, raporlar hazırlıyoruz. Bu raporları mutlaka ve mutlaka yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Merkez ekibin görevleri gereği bizlere geri bildirimde bulunma zorunluluğu olmadığınıda belirtmek isterim :)

İlaveten bu konuya ben ve takım arkadaşlarım defalarca raporlarımızda yer verdik. Her daim belirttiğimiz gibi sunulan fikirlerin gerçekleşmesi merkez ekibin insiyatifindedir.

İyi forumlar.

4. 2013 de oyun kurucarina iletilmis. Sıkıntı yok 10 yıla gelir guncelleme.

mks42 bunu beğendi.
  5. Minerva

Minerva Board Administrator Team Darkorbit

Merhaba,

Güncelleme ve Fikir Havuzu'nda destek alan ve güncel olan konuları raporlarımıza ekleyerek gerekli iletimi yapıyoruz. Hatta bu konuyu güncelliği sebebiyle bizzat ben geçen hafta kendi raporuma eklemiş bulunmaktayım. Ancak defalarca da belirtmiş olduğumuz gibi Forum Takımı olarak yetkilerimiz forum içiyle sınırlı kalmaktadır. Sizlerin şikayetleri ve önerilerini iletmekten başka yapabileceğimiz bir şey yoktur. Yeniliklerin gelmesi tamamen Merkez Ekip'e bağlıdır ve bunların olmasını sağlamak adına elimizden gelen her şeyi yapmaktayız, sizler gibi bizler de oyuncuyuz ve oyunun geliştirilmesi/iyileştirilmesi için yapılabilecek her türlü güncellemeyi destekliyoruz.

Umarım mesajınızda belirttiğinizden çok çok daha kısa süre içerisinde görebiliriz bu yeniliği de :)

İyi forumlar.

6. Sizlerin desteğinin farkindayım. Bunlarla ilgili merkez tarafindan geri donus yapilmamasi kullanicilari takmiyoruz havasi yaratiyor. Burada yazilan elestirileri uzerinize alinmayin. Sizer başka Teknik ve Yönetim ekibi baska.

mks42 ve Minerva bunu beğendi.
  7. Arkadaşlar , destekleriniz için teşekkürler fakat konu üzerinde ortamı germeye gerek yok. Forum görevlilerinin her ilettiği konu kesin olarak yapılacak anlamı taşımıyor. Bizlerin yapabileceği konuları güncel tutup desteklemek. :)
    Konu günceldir. :D

Sempatik.57 bunu beğendi.
  8. Muzdarip olduğum bir konu. Destekliyorum.:)

9. Desteğin için teşekkür ederim. :) Uzun zamandır bekliyoruz bakalım. :D

Konu güncel.

10. FЯЄSK

FЯЄSK User

Sevgili adminler 700 kişiye kadar ulaşmıştır oy sayısı ciddiye alınması gereken bir konu oldu artık ana şirkete sunum yapıldımı bununla ilgili ? Oyuna gelmesi gereken bir istatistik.

11. PoetShadow

PoetShadow Guest

Merhabalar,

Konuyu bu haftaki raporumuza da ekledim.

İyi forumlar.

.Paradoks. bunu beğendi.
  12. Desteğin için teşekkürler. :)
    İlginiz için teşekkürler. Senelerdir raporlara ekleniyor ama kaç yıl geçti akıbeti belli değil. Konular heba olmasın diye daha ne kadar girip güncel tutabilirim bilmiyorum. Olumlu veya olumsuz bir dönüş yapsalar da uğraşmasak en azından.

.jack617. bunu beğendi.
  13. İnşAllah fikrinizi dikkate alırlar ve oyuna eklerler.

14. Desteğin için teşekkür ederim. İnşallah diyerek bekliyoruz bakalım. :D

Konu güncel arkadaşlar.

66Muratti66 bunu beğendi.
  15. En çok yazıyı neredeyse bu fikir almış, 725 olumlu yanıt 6 yıldır bir gelişme görmemiş bu fikir havuzu kapatılsa daha iyi boşuna yazıyoruz buraya çok belli

16. Maalesef bazı işleyişler zaman alabiliyor veya hiç olmuyor. Hatırladığım mesela bir konu 8-9 yıl sonra biraz değişiklik ile gerçekleşmişti. :)

Konu güncel. :)

17. 2013 te açılmış bir konu bir sürü olumlu oy almış ve gayet de oyuna gelmesi gereken bir yenilik, ama gel gör ki bunca senenin ardından bir ilerleme kat edilememiş.Şu oyunun belini doğrultabilecek babayiğit bir firma oyunu satın alsa keşke, oyunun potansiyeli var ama yönetimde pek bir ışık göremiyorum nedense.

18. İndirmeli olmasını beklemekten başka çaremiz yok, belki bi hitimal öyle daha iyi bir oyun oynayabiliriz diye duşunuyorum. En azından botsuz bir oyun olur heralde insallah.

19. İndirmeli olması da yetmez flash tabanlı bir oyun olduğu için illegal şekilde oyunu değiştirmek çok kolay sağlam bir şekilde banlanma yapılmadığı sürece önüne geçilemez bu illegal program kullananların, oyun motoru unity ye geçerse ilerleme kat edilebilir.

20. Ben yıl sonuna kadar sağlam bi banlama bekliyorum oyunda, yeni yıla botsuz gireceğimizi düşünüyorum, artık harekete geçme vakti işin şeyi çıktı yani bu konu uzadıkça normal oyuncu hiç kalmayacak neredeyse, hiç kullanmamış kişiler bile artık bıkıp kullanmaya başladılar ve kapanırsa kapansın diyerek, her kezi soğuttular.

Sayfayı Paylaş