Öneri Galaksi Kapıları İstatistik Sayfası

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve -•SoloTURK•- tarafından 6 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kapı istatistikleri bölümü ?

1. Çok güzel olur / Olsun

95,6%
  2. Olmasa da olur / Olmasın

4,4%
  1. bircan21

bircan21 User

Merak ettiğim birşey var oylamaya açılan hangi fikir hayat buldu ki ? Ben bilmiyorum biliyorsnaız söyleyin boşu boşuna kendimizi avutuyor kendimizi kandırıyoruz oy vererek fikir söyleyerek

2. Zaten kapı istatistiklerine bakabiliyorsun , tam olarak istedğin nedir ?

3. _KIYAMET_

_KIYAMET_ User

Zaten bakılabiliyor demişsin fakat sadece kaç kapı yaptığına ait sayısal veri var. Ayrıca ona bakmak içinde listeden ismini arayıp bulman lazım.

Konunun amacı hesaba ait her kapı için detaylı bilgilerin olması şeklinde bir öneri olarak gözüküyor. :) Mesela Zeta Kapısı kaç defa yapılmış , bu kapıdan toplam kaç tp - şp vb şeyler kazanılmış tarzında bilgiler. :)

4. *mhmtaykn*

*mhmtaykn* User

2013 yılında açılmış büyük oy almış gerçekleşmeyen bir öneri daha artık bundan sonra öneri paylaşmanın anlamı yok.

5. Konuyu elimden geldiği kadar aktif tutmaya çalışıyorum. Bir gün gerçekleşir umuduyla :D :) Bekliyorum bakalım. :)

Günceldir.

Sayfayı Paylaş