Öneri Galaksi Kapıları x2 UCB-100 vermeli.

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve benzales tarafından 21 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

?

1. Evet

95,9%
  2. Hayır

4,1%
  1. benzales

benzales User

Merhaba Arkadaşlar

Bunun hem geri bildirim, hemde öneri olarak söylüyorum. Cephane yetiştiremiyoruz!!! Bugün mesela gauntlet of plutus etkinliği x8 kapısına girdim ve oldukça fazla UCB cephanesi harcadım. Bu kapı 2 hafta daha olacak buna UCB dayandırabilirmiyiz?? Artık galaksi kapıları x2 UCB-100 cephanelerini x2 kat vermelidir.

Ayrıca RB-214 ihtiyacımızıda karşılayabilmemiz için ara sıra kapılardan UCB yerine RB-214 cephanesi verilebilir. UCB ile aynı hasar kuvvetine sahip, bununla birlikte Demaner ve bazı etkinliklerde x8 kat hasar sağladığından ihtiyacımız var.

2. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Konunuzu bölüm kurallarına uygun olarak açtığınız için teşekkür ederim, şu andan itibaren konunuz arkadaşlarımızdan destek aldığı sürece bizler de raporlarımıza ekleyerek sizlere destek olmaktan mutluluk duyarız. :)

İyi forumlar.

3. Viraaa

Viraaa User

hep merak etmisimdir.mesela destek derken ne kadar sayida bi destek gerekiyor raporlariniza eklemek icin.vallahi meraktan soruyorum yanlis anlama.

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

İlk olarak bu fikirler için belirli bir oy sayısı yoktur, yani şu kadar oy alırsa gerçekleşir diyemeyiz. Konular şu şartları taşıdığı sürece bizler bu konulara raporlarımızda yer vermeye çalışıyoruz;
    • Fikirlerin genel olarak oyun yapısına ve GİŞ kurallarına uygun olması gerekir.
    • Oyuncuların genel anlamda faydalanabileceği şeyler olması gerekiyor.
    • Oyun dahilinde olmayan fakat olursa yararı olacaklar
    • Merkez tarafından onaylanması gerekir
    • Genel olarak anlatım eksik veya anlaşılmasını zorlaştıracak şekilde olmamalı
    • Varsa görsellerle desteklenmeli
    İyi forumlar.

5. Viraaa

Viraaa User

ayrintili cevap icin tskler.

Manitu bunu beğendi.
  6. mks42

mks42 User

Kesinlikle ya bencede Ayrıca galaksi kapıların ödülleri de değiştirilmeli bence neden diye soracak olursanız oyuna bir sürü yeni malzeme parça hurda cephane lazer vs. vs. şeyler geldi yeni gemi tasarımları geldi bile fakat hala galaksi kapı ödülleri yıllardır aynı ya yeni galaksi kapısı gelsin yada ödülleri gözden geçirilsin iyi bir fikir derim umarım moderatör arkadaşlarımız yardımcı olurlar bu konuda bizlere.

7. DaglıAcS

DaglıAcS User

Olmalı

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 28 Nisan 2019
  8. Konu güncel, Desteğe devam...

Sayfayı Paylaş