Galaksi Kapıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve .koruyucu.2 tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Arkadaşlar oyunu açıyorum. Galaksi kapılarına basıyorum . Herşey açık ancak galaksi kapılarının olduğu yer siyah kalıyor nedeni nedir ????? [​IMG]

2. U_Alper07

U_Alper07 User

Genel bir sorun aynısı bende de oluyor,birazdan düzelir büyük ihtimalle.. :)

3. gece saat2den beri bu şekilde.

Edit: ayrıca bende ekipmanlar kısmıda yok :)

4. Tamda kapı açıcam varmı böyle şans ya :D

5. -.hayalet.-

-.hayalet.- Guest

Merhaba ,

Sıkıntıbilinmekte teknik ekip çalışmalarını sürdürmektedir. Sabırlı olup bekleyiniz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

İyi oyunlar

6. Jesqoum

Jesqoum User

gece 1 den beri böyle hiçbir şey yapamıyoruz ana sayfada.

7. kardeş sil fotoyu id gözüküyor

8. Ekipmanlarda böyle iris hasarımı öğrenemediğim için gemi kasmıyorum 4 saattir :(

9.  
  10. adminlerim %50 şeref desteği alanlar onlar ne olcak kapı yapamadık bugün gg basamadık bununla umarım ilgilenirsiniz

11. Merhaba ,

Konu teknik ekibin bilgisi dahilinde ve düzeltmek için çalışmalar devam ediyor. En kısa zamanda düzeltilecektir. Lütfen sabırlı olmaya çalışalım.

İyi forumlar.

12. Merhaba ,

Forum imzanızdaki resim kurallara uygun değildir. Boyut olarak genişlik 500 ve yükseklik olarak 200 piksel'i aşmayacak şekilde en kısa zamanda düzenleyiniz.

Kilitlenmesi uygundur.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.