Galaksi Kapıları

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve TR-Barbaros-TR tarafından 15 Mart 2014 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Öncelikle merhaba! Galaksi kapıları ile ilgili ayrıntılı bilgi arıyorum ve yeni forum da bulamadım acaba eski forumun Galaksi Kapıları bağlantısını verir misiniz?

2. KARANLIK

KARANLIK User

Buyrun burayı inceleyebilirsiniz.

3. Yalnız burada sadece Alfa,Beta,Gama var ben diğer kapılar hakkında da bilgi edinmek istiyorum.

4. KARANLIK

KARANLIK User

Diğerlerinin bir olduğu bir konu yok hangi kapıya istiyorsanız söyleyin vereyim linkini.

5. Droid tasarımı ve lf-4 kazanabileceğimiz kapıların linkini verebilir misiniz?

6. barbaros nasılsın

7. Kral-87

Kral-87 User

Merhaba

Burayı inceleyebilirsiniz

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Mart 2014
  8. zeta kapısı havoc tüm droitlerinde oldugu zaman %10luk hasar kappa kapısı hercüles tasarımı bu tasarım droit kalkanlarının %15 lik artmasını saglar ve tamamlanınca galiba %10 yada %20 lik can artışı saglar sana bide epsilon kapısı ilk girdiginde lf-4 verir ondan sonra şansına çıkar

9. KARANLIK

KARANLIK User

Sayın Kral-87 forum üyelerin link paylaşması yasaktır.Tekrarı halinde ceza alırsınız.Soruya gelirsek merak ettiğiniz kapı ismini googleye taratırsanız gerekli konu gelecektir karşınıza.

Ayrıca burası genel konular bölümüdür.Bu bölümdeki konularda muhabbet etmek yasaktır.Lütfen tekrarlamayınız.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.