Galaksi Kapılarım Kayboldu

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve TheRaven tarafından 3 Nisan 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. TheRaven

TheRaven User

Merhaba Arkadaşlar,

Yaklaşık 8-9 ay kadar önce 2 alpha, 2beta ve 1 gamma olmak üzere 5 adet kapı açtım ve mesleki bir sebepten ötürü oyunu ara verdim. Geçen hafta yeniden başladım ve kapıları yapmak için 3-1 haritasını girdiğimde kapılarımı bulamadım. Şu anda galaxy gates sayfamda bile alpha ve beta kapıları 0 parça gözüküyor...

Kapılarıma ne olduğunu dair supporta yazdım ama dönüş olmadı. Ben yokken baya güncelleme gelmiş ama nedenini bilen var mı?

İyi forumlar,

2. seyir defterine bakmak faydalı olabilir belki bir ara yapmışsındır hatırlamıyorsundur

3. TheRaven

TheRaven User

yok yok kapıları yapmış olmam imkansız çünkü uridium miktarı bıraktığım yerde, 5 kapı yapsam hem beyazım artar hem uri

4. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Öncelikle ''Merhaba,İyi forumlar '' gibi moderatör kalıplarını kullanmak yasaktır, lütfen kullanmamaya gayret gösterelim. :) Sorununuza gelecek olursak da zaten yapılması gerekeni yapmış ve Support'a bildirmişsiniz durumu. Gerekli inceleme yapılacak ve dediğiniz gibi bir durum söz konusu ise kapılarınız iade edilecektir, hiç bir şekilde mağdur edilmeyeceğinizden emin olabilirsiniz. Fakat forum takımı olarak bizlerin hesaplara erişim ve kontrol yetkisi olmadığından hiç bir inceleme yapamıyoruz. Lütfen bu süreçte destek birimimizden gelecek olan cevabı bekleyiniz. Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim, iyi oyunlar :)

İyi forumlar.