Geri bildirim GALAKSİ KAPILARINDA BELİRLENEN OLASILIKLAR DOĞRU DEĞİL

Konusu 'Konuşmacı köşesi' forumundadır ve ThEGaMeOvEr70 tarafından 18 Kasım 2022 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Zeta Kapısı yapıyorum sıkıntı yok. Oyun bana diyor ki sen kapı yaparken;

%67 olasılıkla cephane çıkarabilirsin.
    %12 olasılıkla xenomit çıkarabilirsin.

şimdi geldik bozuk noktaya :D

%3 olasılıkla tamir kuponu çıkabilirsin.

%13 OLASILIKLA KAPI PARÇASI ÇIKARABİLİRSİN

%4 nano zırh çıkarabilirsin.
    %1 günlük dosyası...

100 enerjiden 7 tane tamir kuponu, 6 tane nano zırh, 18 tane xeno, 4-5 tane günlük dosyası geri cephane çıkarıyorum... Lütfen rica ediyorum doğru olasılığı oyuna yazar mısınız? %1 kapı parçası, %3 günlük dosyası olması gerekiyor birbirimizi yemeyelim lütfen. Ben tamir kuponu çıkardığım kapı parçası çıkarsaydım, günde 2 tane kapı yapardım, ben bir günde zor kapı yapıyorum bunun neresinde %13 olasılık var kurban olayım? Kafayı yiyecem ya, sırf URİ harcansın diye olasılık yeri mi değiştirilir?

titans___ bunu beğendi.
  2. O istatistikler eskidendi. Bu oyunda çoğu şey için net konuşabilecek bir babayiğit çıkmaz :D Misal sevkiyatta ilk başlarda R1 e iyi diametrion veriyordu ve prime çıkma ihtimalide fazlaydı. Fakat şimdi 100 sevkiyatta 2 tane prime anca çıkıyor, diametrion un hem çıkma ihtimalini azalttılar hem miktarını azalttılar. Gateste aynı şekilde çok net çok bariz bir şekilde önceki yıllara göre kapı tamamlama için giden parça miktarı fazlalaştı.
    Bu arada günde 1 kapı açabiliyorsan müthiş bir başarı müthiş kasılma, tebrik ederim. ;)

3. Günde bir kapı yaptığımla ilgili bir şey demedim ki, diyorum ki sadece olasılıklar hiç doğru değil oyuncuyu URİ harcamaya teşvik etme sistemi var oyunda hemen her yerde, görevler de bir yerden sonra oyuna yardımcı olmuyor, oyuncuya URİ harcatmak için her türlü yardımı oyun başında bile yapıyorlar, ancak yeni başlayan bir oyuncuya asla yardım edilmiyor, bir yerden sonra öylesine kalıyor bu oyunu bilmeyen biri getireyim asla oynayamaz, eski oyuncuların oyunudur bu kesinlikle yeni oyuncuya açık bir oyun değil. Bu arada %13 olasılığına hala gülüyorum hele bide eski oranlarsa eğer daha çok gülüyorum ashdhashljdlasdhas düzeltmek kimsenin umurunda değil :D

4. Ben bu cümleden onu anlamıştım, yanlış anladım sanırım.

5. Yok ne demek ben yanlış söylemişim sinirlenip, kapıyı yapmaya çalışıyorum kısacası hani yapabilsem bende bir günde yapacak irade var, olasılığı bilsem ona göre yoracam kendimi.

6. Sen ortalama 1 kapı için 150k uriyi gözden çıkart. Amma 120 olur amma 170. Tabi zeta, kappa, gibi orta halli kapılar için ve indirimsiz halini söylüyorum. Şimdi çıkar birisi ``ben 90k ya zeta açtım ha ha haa`` diyen olur, onun için belirteyim dedim.

7. doğrudur demiyorum fakat herşeyde olduğu gibi burada kelime oyunu var bu herşeyde böyle ihtimali diyor kesin demiyor.yani tesadüfün iğne deliği ya çıkarsa milli piyango bundan daha karlı olduğu kesin.

8. Ya ne 150k sı hayatımda o kadar Uriyi bile yan yana görmedim :D

9. Terör etkinliği ve donuk labirent elle oynayanların kasa doldurma etkinliğidir (botçular için sıkıntı yok zaten 7/24 onlar). Bizde orda kazandıklarımızla bişeyler yapıyoruz. :p

10. şu bir gerçek, bu oyun yeni oyuncuya asla ama asla yardım etmiyor bir tanıdığın yoksa bu oyunda asla ama asla gelişemezsin para yatırarak geliştiğini sanarsın 4-5 e bir çıkarsın elin oğlundan tek yersin sonra dersin ki e hani 150 lira harcadım kısacası bu oyun yeni oyuncuya asla yardım etmiyor

11. Az önce bir DarkOrbit modunun oyun içinde Driverları güncelleyin vs vs. yazdığını gördüm, Monster 3060 kullanıyorum neredeyse bu oyun için ultimate bilgisayar kalıyor GTA 5 de bile neredeyse full grafiklerde kasmadan oynayabiliyorum bu oyunda bazen o kadar berbat buglar, fpsler, açık arttırmada, orada burada buglar görüyorum ki Mod'lar sadece oyunu güncelleyin tartışmaya kapalıdır diyor asjdhhasdja abi efsane :D derdini yazınca da sizin probleminiz diyorlar ajdnmzöxcnöznöcznöxcnöaskjdlaşözxçcmözçmöcçzmö

12. Evet solo ve düzgün oynayanlar için oyun gittikçe zorlaşıyor fakat ben klansız,grupsuz,bugsuz,botsuz vb. işlere bulaşmadan tek başıma zor da olsa günde ort. 2 saatimi ayırarak ve cüzi miktarlarda (vip,indirim) para yatırarak fullendim (3 plus gemi, 2 yeni roketatar, 50 arge, pet ile ilgili herşey, prolar, bo3 ler vs. vs.). 1 kez hades için gruba girdim onda da 2 tane yaptım sadece, LoW bile yapmadım sen düşün. 23 milyon X2 , 4 milyon X3 , 4 milyon X4 cephanesi var. Botçuların aksine skylab da sepromda promeriumda full. Düşman tarafından imha sayım 600 bile değil ve 10k lık düşman görevinide çoktaaan yaptım. Genelde bana inanmazlar daha öncede başıma geldi ispatladım ama artık uğraşmıyorum, konu uzamasın :D
    Modların üstüne çok gitmeyin birşey elde edemezsiniz. Onlarda düne kadar forumda bizim gibi isyan ediyordu veya birşeyleri övüyordu. Şu an modlar, yarın ayrılacaklar sen ben geçecez böyle gidecek. Zaten maddi bir gelirleri yok o sebeple ne kadar özveri bekleyebiliriz ki? Valla bende olsam çok sıkmam kendimi akışına bırakırım gittiği yere kadar.

TR|SUBUTAY bunu beğendi.
  13. Dark orbit için driver güncelle diyen modların üstüne neden gideyim? :D