Duyuru Galaksi Kapılarında/Portallarda Sıkışma Yaşayan Oyuncuların Dikkatine!

Konusu 'Resmi Duyurular' forumundadır ve Minerva tarafından 29 Mart 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
 1. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba cesur pilotlar,

  Galaksi kapılarında ya da portallarda sıkışma sorunu yaşayan oyuncularımızın Support Ekibi'ne bilet oluşturmak yerine buradaki form aracılığı ile bize gerekli bilgileri iletmelerini talep ediyoruz. Bu sayede sorununuzun çözümü hızlanacak ve Support Ekibi'nin yoğunluğu azalacaktır.

  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjXw5wnqXq7PuYtvvdnkdsTrrMBnORVWWKoitFm1Ts8umAJQ/viewform


  Form üzerinden işlemler kapalıdır!
  İlginiz ve özeniniz için teşekkür ederiz.

  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   
  Moderatör tarafından en son değiştirilen: 5 Nisan 2020
 2. .Paradoks.

  .Paradoks. Guest

  Merhaba,

  Yaşanan sorunun büyüklüğü DarkOrbit Türkiye takımının üstesinden gelebileceği seviyeyi haftalar önce geçmesine rağmen, haftalardır üstün gayret ile çalışan tüm takım arkadaşlarımın emeği ile sizlere yardımcı olmak için herşeyi denedik. Kendilerine gösterdikleri bu üstün gayretleri için teşekkürü bir borç bilirim.

  Lakin yazılımsal bir sorun mevcut ve bu sorunu tek tek hesap kurtarak çözülmeyeceği ortada. Bu nedenle DarkOrbit Türkiye takımı olarak yaşanan sorunu tekrardan (kaçıncı kez raporladığımızı hatırlamıyorum) raporlayarak saat 20:00 itibari ile galaksi kapılarında, oyundaki farklı kapılarda ve bağlantı kuruluyor ekranı ile karşılaşan oyunculara destek vermeyeceğimizi bildiriyorum. Sorunun her zaman olduğu gibi sunucu reseti ile birlikte çözülmesi beklenmektedir. Bu süreçte yazılım ekibinin sorunun çözümü için çalıştığını belirtmek isterim.

  Saygılarımla,
  .Paradoks.


  DarkOrbit Türkiye Ekibi
   

Sayfayı Paylaş