Galaksi kapılarıyla ilgili güncelleme önerisi

Konusu 'Güncelleme ve Fikir Havuzu' forumundadır ve kara**vezir tarafından 16 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Lütfen aşağıdaki güncelleme ilgili fikrimi sizlerde destek çıkabilir mısınız?

 1. Güncelleme olsun

  100,0%
 2. Güncelleme olmasın

  oy sayısı 0
  0,0%
 1. Yıllardır yeni şeyler geliyor lakin oyun içerisinde hala eski ve değişikliğe uğraması gereken bazı durumlar var zira etkinlik olsun ve haritadaki mücadele olsun bu gelecek güncelleme ilgili oyuncular üzerinden gayet memnun bir durum olur.

  galaksi kapılarda harcadığımız uri veya gg parça tutmama durumlarda verilen cephane ve mayın gibi içeriklerin artırılması lazım yani verilen sayının artması lazım zira yıllardır böyle lakin sürekli etkinlik ve sürekli savaş ortamı ne yazık artık kapılardan gelen x2 x3 x4 karşılanmıyor büttün kapılardaki x4 artması gibi durum belki söz konusu olmaz ama kapı açmak için harcadığım uri ve gg'lerin bize parça denk gelmediği durumlarda verilen cephaneler az buna çözüm getirilmesi lazım.

  Not: lütfen buna herkes katılsın zira herkes için çok güzel bir durum zira kapı açmak için baya zorlanan oyuncularımız oluyor biraz elit durumu karşılandığı zaman üzüntüsünü bir kenara bırakıp kapı açılmadı ama az olsa elit oldu der.
   
 2. Minerva

  Minerva Guest

  Merhaba,

  Konunuzu Güncelleme ve Fikir Havuzu Sistem ve Kuralları'na uygun açtığınız için teşekkür ederiz. Konunuz Güncelleme ve Fikir Havuzu İndex'ine eklenmiştir. Üyelerimizden destek aldığı takdirde bizler de raporlarımıza eklemekten memnuniyet duyarız. :)

  İyi forumlar.
   
  kara**vezir bunu beğendi.
 3. Güzel öneri ama yine en çok BOT'lar faydalanır. Bizim gibi garibanlar da ekmek bandırır.
   
 4. Hiç bir zaman olumsuz düşünmeyin zira yıllardır botların durumu gündemde :)
   
 5. Fikrini çok beğendim ama bu yönetimle çoğu etkinlik zehir oluyor.
   
 6. Katılıyorum ayrıca job-100, plt-3030 gibi yeni cephaneler de çıkmalı.
   
 7. kapılar için bazı önerim var bakalım iyi anlatabilecek miyim
  1- alfa kapısını düşünelim 34 parça istiyor ve aynı parça gelince bize çarpan gelmekte zaten %13lük bir şans var ve çarpan sayesinde cephane çıkması beni üzüyor. bu durum yerine 34 sütun 10 satır olan bir tablo olsa bir parçadan 1den fazla gelmesi durumunda biriktirip diğer kapı için de zemin hazırlasa daha iyi olmaz mı?
  2- diyelim ki 2. parçadan 10 tane olmuş bizde ama 3. parçayı bulamadığımız için hala daha kapıyı açamıyoruz işte o zamanda 2. parça yine çıktığında elimizde olmayan kapı parçasına dönüşse daha iyi olmaz mı?
  3- diğer yorumlarda gördüğüm kadarıyla bu durum botların işine yarayacağı söylenmekte haklı da bu botlar için günde 10 gg bedava 200 gg normal fiyat daha fazla kullananlar için x2, x3, x5, x10, gibi daha maliyetli bir durum olsa daha iyi olmaz mı?
  4- bir insan görevler ile 50 tane gelse bonus kutusu ile de 30 tane toplasa paladium ile de 300 gg toplasa ki insanın uykusu geliyor daha fazla toplamak zaten çok zor bir durum aksiyon sayesinde oyunu sürekli oynayabilirsin ama hile kullanmadan bu kaar toplamak gerçekten çok zor hatta adamlar yarım saat paldium topladıklarında uykum geldi yatıcam diyorlar youtubede bu durumları net görebilirsiniz.

  sizin bir öneriniz varsa okumaktan çekinmeyiz. :)
   

Sayfayı Paylaş