Öneri Galaksi kapısı bonus ödül

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Fkingsock tarafından 6 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Fkingsock

Fkingsock User

Sizce 15000 RSB-75 mi,yoksa 25 ganimet anahtarı mı? Orta seviye bir gemiyseniz hangisini tercih edersiniz?

2. Mineral

Mineral User

Rsb

3. BUKANN

BUKANN User

bence de rsb, anahtar eksiğini hafta sonu zetadan karşılarsın.

4. .Sancak.

.Sancak. Guest

Merhaba,

Kullanılabilirlik açısından ben de rsb diyorum :)

İyi forumlar.

5. oben

oben User

rsb diyenler ya mesajı okumamış yada anlamamış.orta seviye bir gemi diyor anahtar diyor ben anahtar diyince yanında 50 günlük dosyasınında extra olduğunu şıp diye görebiliyorum.ama aslında ben olsam bu değerlendirmeyi oylamaya sunacak durumda isem bu oyunu oynamam daha iyi şu iki seçeneğin + - sini analayamıyorsan ne diyeyim.bir laf vardır el elin harmanını kolay savurur.

6. Orta seviyeli isen pek PvP takılacağını düşünmüyorum , daha çok PvE için uğraşıyorsundur bu yüzden 25 ganimet anahtarı bence daha mantıklı . Apis / Zeus parçaları çıkarmak için veya birleştirden üretilen bazı ekipmanlar için bol bol yeşil ganimet anahtarı gerekiyor .

7. orta seviye diyorsa rsb daha iyi muhtemelen çünkü pro yapmak için 2500 rsb istiyor 15000 alsa 6 proluk malzeme çıkartır 25 anahtar ile 1 pronun 3te 1ini yapabiliyor 15k rsb alıp anahtarı zetadan aldığı zaman gemiyi daha kolay güçlendirebilir.

Mineral bunu beğendi.
  8. tryhardD

tryhardD User

rsbyi montajdan oldukça ucuza üretebilirsin bence de anahtar al onu elde etmenin zeta dışında kolay bir yolu yok

9. oben

oben User

nesini anlamıyorsun kardeşim 25 anahtarıda zaten zetadan alacak yani zetayı şimdi yapıp 15 bin rsb mi alayım yoksa 2 katı bekleyip fazladan 25 anahtarmı tercih edeyim soru bu..fazladan 25 anahtar ve 50 günlük dosyası nesini anlamıyorsunuz.

10. Mineral

Mineral User

Anahtardan ne cikacagi belli degildir.Fakat Rsb öyle bir anda gerek olur ki sizi paylaşmaktan kurtardığı gibi ödülü almanızada yardımcı olur.o nedenle rsb bu aşamada daha gereklidir.