Galaksi kapısı bonus ödüller

Konusu 'Teknik Etkinlik Konuları' forumundadır ve KUBİLAYATAPİLOT tarafından 29 Ekim 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Salı, çarşamba, perşembe günleri bonus ödüllerin olduğu kapıları yapıyorum ancak -3. oluyor-
    hala ödülümü vermiyor. Ne yapmalıyım?

2. sporta icked at yardımcı olurlar sana

3. Kapıların ödül verme ihtimali var yani şansa bağlı bir durum illa çıkacak diye bir durum yok, yani yapmaya devam edin illaki çıkacaktır.

4. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

Bildiğim kadarı ile şansa bağlı olarak vermektedir. Galaksi Kapısı bonus ödülleri hakında detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.
    Cevap veren arkadaşlarımıza teşekkürler.

İyi forumlar.

5. Armitage

Armitage User

Sayin modum "Bugunku ilk tamamlamanda bonus odul kazanacaksin" diyor sayborg vs gibi kazanma sansin da var dememiski.

6. -=ODIN=-

-=ODIN=- Guest

Merhaba,

upload_2019-10-30_17-56-51.png

Görselde göründüğü gibi Her oyuncuda ödüller farklılık gösterebilir Yüklediğim görsel üzerinden açıklama yapacağım.

Bu günkü ilk Tamamlamanda Bonus ödül kazanacaksın! bu bonus ödül sağtarafta mevcut olan 10.000 Seprom oluyor.
    Ek olarak Sayborg Hammerclaw ya da Mimesis kazanma şansınız da var! 10.000 seprom dışında belirtilen 3 gemilerden birine sahip olma şansınız da mevcut. Umarım ifade edebilmişimdir. Takıldığınız bir yer olursa lütfen soru sormaktan çekinmeyin .

İyi forumlar.

7. Çok teşekkür ederim cevaplarınız için.
    Olayı öğrendim. Kapıyı inşaat ettikten sonra o gün bitirince ödülü veriyormuş.
    Ben başka şeyler zannediyordum.

Konuyu kilitleyebilirsiniz:)

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Kasım 2019
  8. .Silver.

.Silver. Guest

Merhaba,

İsteğiniz üzere konu kilitlenmiştir.

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.