Kutlama Galaksi Kapısı Dönüştürücüsü

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve [_K€NS€İ_] tarafından 3 Mart 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Kapı parça oranı azaldımı?

1. evet

oy sayısı 7
    58,3%
  2. hayır

oy sayısı 1
    8,3%
  3. çok azaldı

oy sayısı 2
    16,7%
  4. hiç bir fikrim yok

oy sayısı 2
    16,7%
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Sizi tebrik ediyorum , bu kapı parçası çıkma oranına nasıl bir ayar çektiyseniz parça çıkmıyor neredeyse artık, indirim adı altında bir bindirim de siz yapın bize, adetten olsa gerek.
    Hafta sonu kapı yapasım geldi, alfa kapısı 0/34 2 defa 100 lük bastım parça çıkmıyor :) 3. cüyü bastım 1 parça çıktı :) buna da şükür dedim. Neyse demem o ki kimse sabır taşı değil kendinize çeki düzen verin, kaliteniz yerlerde maalesef, sabırlı forum sakinlerine de iyi günler dilerim.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 3 Mart 2019
  2. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Galaksi kapı Dönüştürücüsünden kapı çıkma oranı ile ilgili hiç bir değişiklik bulunmamaktadır. Parça çıkma oranı her daim şansa bağlıdır.

İyi forumlar.

3. oyuna girip kapı yaparak stres atalım diyoruz daha çok stres oluyoruz :D bide artık kasılamıyosunda etraf baskından geçilmiyor gereksiz yeni lazerle adam bir vuruyor 300 400k :D bir de üstüne kendi şirketinden adam sıkınca daha da stres oluyosun bırakayım diyorum yok bırakılmıyoda nasıl bi çıkmazdayız arkadaş :d

yok canım ya kesin öyledir :d

4. Size de merhaba sayın admin, şansımıza kıran girmiş o vakit kader utansın :)
    2009 dan beri belli aralıklarla bu oyunu oynuyorum, indirim etkinikleri yok iken daha düşük maliyete açılırdı bu kapılar, öyle ki 40 k uridium ile en az 1 alfa kapısı açardınız. Napalım bigpointi denetleyecek halimiz yok ya, ister kısar ister açar, ticaret yapıyorlar en nihayetinde.

5. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Bazen 2 Hades kapısını sadece 60K uridium harcayrak açabiliyorum, bazense 150 K gibi bir miktar :D Şans işi ne yapalım :)

İyi forumlar.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.