Öneri Galaksi Kapısı Güncellemesi!

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Aliens tarafından 24 Ekim 2015 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
?

Sizce faydalı bir güncelleme mi?

1. Evet

86,7%
  2. Hayır

8,9%
  3. Geliştirilmeli

8,9%
Birden fazla oy kullanılabilir.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim. :)

2. (22)

(22) User

Çok gereksiz bir öneri olmuş. Mevcut durumda zaten galaksi kapıdan nerede olduğumuzu görebiliyoruz. Ayrıca NPC'ler sıralı geldiği için bir sonraki NPC bellidir.

Üzgünüm, sırf bir bayandan geldi diye öneri beğenmeyeceksek eğer, öyle bir şart yoksa, Oyum olumsuz. :)

3. Aliens

Aliens User

Bu çocuksu ve gereksiz tespitinizi neye borçluyuz?

4. eski kapılar için sıkıntım yok ama yeni cıkan kapılarda dalgalar gösterilebilir yalnız bunu ayarlarda tik işaretiyle kaldırabileceğimiz bir seçenek olursa oyum olumlu

5. Aliens

Aliens User

Öneriniz eklenmiştir. Yorumunuz için teşekkürler...

6. (22)

(22) User

Objektif yorum yapmış olmama borçlusunuz.

7. Aliens

Aliens User

Tabi, tabi.. İnekler de uçuyordu...

8. (22)

(22) User

Peki peki neye borçlu olduğunu söyliyim.

Bak konuyu açıyorsun ve şunu diyorsun: "emek veriyorum ve emeğime saygıyı hak ediyorum". Doğru söylüyorsun. Başkasının emeğine saygı gösterilmesi gerektiğini en iyi bilen kişilerden birisisin. Kendin saygı bekliyorsun, fakat sen kendin de başkasının emeğine saygı gösteriyor musun? Bir öz eleştiri yapıyor musun kendine?

Bak ben de bir konu açtım ve sen de konuya gelip görsel eksiği olduğunu söyledin. Sırf sen görsel eksiğini tamamlamamı istedin diye, senin için oraya görsel ekledim, oyun değişmedi. Halbuki sen hep ne bekliyorsun? Emeğe saygı. Oyunun rengi değişmediği için bir görsel daha ekledim, oyun da yorumun da değişmedi. Emeğe saygı anlayışın buysa, gösterdiğin kadar saygı hak edersin demekle yanlış mı yapıyorum?

Bak senin önerilerin oyunun bütünüyle alakalı. Bense önerimi oyun ekranındaki işlevselliğe yönelik, hem çok daha basit hem de uygulanma ihtimali daha fazla. Fakat önerilerimiz farklı frekansta. Bu yüzden nasıl ki benim önerim sana saçma geliyorsa, senin önerin de bana saçma geliyor. Çünkü farklı şeylerden söz ediyoruz. Ben oyunun bütünüyle alakalı önerilerden hoşlanmıyorum. Bunun senin konun olmasıyla bir ilgisi yok.

Diğer bir konuda da belirttim, eğer yorum yapmamı istemezsen konularına yorum yapmam. Ve oyumu atar giderim. Fakat o durumda, "oyunuzu attıktan sonra yorum yapın" da dememen gerekir çünkü bunu istemediğini belirtmişsin. Yani sanki olumlu yorumları istiyorsun, olumsuzlar yorum da yapmasın, oy da atmasın der gibisin. Fakat unutmamak lazım ki eleştiri olmazsa, başarı da olmaz.

9. ÈrroR_™

ÈrroR_™ User

+1 ..buyuk dert ayri sayfada ac bak falan tum kapilarda olsa hatta otomatik iyi olcak.

10. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim.

11. GREED

GREED User

Benim hoşuma gitti çok fazla kapı yapmadım bugüne kadar (1 alpha yaptı okadar :) ) Ancak olumlu +1

12. Aliens

Aliens User

Teşekkür ederim!

Bak, benim beklediğim saygı olumlu oy değil. Anlatabiliyor muyum? Benim beklediğim beğenmediğini veya beğendiğin yeri üslubu bozmadan söylemen. Şimdi buranın yeri değil ama yinede söyleyeceğim. O konfi numarasının orada görünmesi risklidir. Karşıda ki kişi onu görür ve ona göre droit düzeni veya cephane seçer. Görünmemesi bu Avantajı yok etmek içindir. Ayrıca kaldırmak istediğin droit levelleri sayısı gayet gereklidir. Droitlerin açılıp açılmadığını direk görmene yarar. Şimdi esas konuya dönelim. Beni sinir eden olumsuz görüşün yada oyun değil, üslubun. Çok yersiz bir üslup kullanıyorsun. Sırf bir bayandan geldi lafın beni sinir etti. Neye dayanarak veya olsam bile bunu bu şekilde yazman bir kere doğru değil. Lütfen konularıma olumlu, olumsuz önemli değil yorum at. Ancak cinsiyet işini konuya dahil etme. Niye beğendiğini veya beğenmediğinş söyle. Bu kadar basit.

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 29 Kasım 2015
  13. Merhabalar;

Karşılıklı tartışmalarınızı lütfen sonlandırın aksi halde ceza işlemini uygulamak zorunda kalacağım:).

İyi forumlar.

14. Aliens

Aliens User

Mod'umsson yazım tartışma için değildir. Zaten anladığınızı düşünüyorum.

15. Çok uzun yorumlar yazıyonuz iyiki mod değilim :D

Konuya görsel eklense biraz daha güzel görünür :)

16. Aliens

Aliens User

Bilgisayarıma kavuştuğum an hazırlayacağım. Babam bugün yollayacağım yarın yollayacağım diye tam iki hafta beni oyalayınca malum hazırlayamadım.

17. Bence de görsel eklendiğinde daha güzel olur. Oy sayısı da artar diye düşünüyorum.

18. Aliens

Aliens User

En kısa sürede eklenecektir. Lütfen sabırlı olalım.

19. Sadece düşüncemi söyledim hemen eklemen gerektiğini söylemedim zaten :)

20. Aliens

Aliens User

Hahaha. Tavsiyen için teşşekkür ederim. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.