GALAKSİ KAPISI İÇİN GEMİ ÖNERİSİ

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve Feeddis tarafından 16 Temmuz 2024 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Feeddis

Feeddis User

Galaksi kapısında kullanmak için Güve Uçuş Düzeni aldım. Gemi olarak Solace kullanıyorum şu an. Mimesis gemisinde %5 kalkan delme var onu almayı düşünüyorum. Tavsiyesi olan var mı?

2. wasddsaw

wasddsaw User

Kasılmak ve kapı için solace uygun, özellikle %15 npc hasarı olan modülü varsa. Sadece kapı için mimesis almaya değmeyeceğini düşünüyorum.

Feeddis bunu beğendi.
  3. solaris veya solaris plus öneririm yakma özelliği ile hızlı bir şekilde bitirirsin kapını

Feeddis bunu beğendi.
  4. Feeddis

Feeddis User

Modül hiç yok maalesef. Dediğiniz modülü düşürebilirsem süper olur gerçekten başka gemiye ihtiyaç duymadan rahat bir şekilde ilerlerim.

5. Feeddis

Feeddis User

Solaris aktif olarak kullandığım gemi. Plus gemiler içinse daha çok yolum var. Onunla ilgili bir tavsiyeniz varsa dinlerim ama araştırdım fakat güzel bir yol gösterici bulamadım.

6. _evissaM_

_evissaM_ User

her seyin basi modul. plus gemi secmekte buna dahil. elindeki modullere gore gemini secmek cok daha mantikli olacaktir.
    elinde hic modul yok suan anladigim kadariyla, biraz modul biriktirip ona gore yol almak cok daha mantikli.

Feeddis bunu beğendi.
  7. Feeddis

Feeddis User

Evet maalesef etkinliklerden falan da düşüremedim hiç modül. Şu anlık solace devam edeyim o zaman plus açacak kadar biriktirdiğimde de modül falan gelmiş olur elime.

8. Feeddis

Feeddis User

Konu kapanabilir, teşekkürler.

9. merhabalar.plus gemilere geçmeden önce solace yada orcus gemisini kullanabilirsin..solace için %15 npc modulunu agatus kırılması etkinliğinde elde edebilirsin..birde solace için % 5 hız modulunu yine agatus kırılması yada gg özel ödüllerinden alabilirsen seni bir süre idare eder..plus gemiler içinse önceliğin goliath plus yada pusat plus olsun..hız ve hasar yönünden üstünler..gerekli modulleride etkinliklerden tamamlarsan pve de ve pvp de işin kolay olur.kolay gelsin..

Feeddis bunu beğendi.
  10. Feeddis

Feeddis User

Cevap için çok teşekkürler. Konu kapanabilir.