Galaksi kapısı şansı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve Cleaner. tarafından 3 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Cleaner.

Cleaner. User

Özellikle bu son dönemde kapı parçası şansı düşmüş gibi. Geçen yine bir arkadaş yazmıştı burda inanmadım ama bana da aynısı oldu. Zeta 3200 e açıldı. Normalde fix 1500 2000 arasına açtığım kapı bu son hafta 2000 altına açılmadı. 1300 civarına kadar 106 ya geldim. Sonrasında buga girdi bir türlü gelmedi. Sayfayı yeniledim anca düzeldi 2. Seferde açıldı. Bu konuda bir sıkıntı var. Raporlayabilirseniz sevinirim.

2. Luminous

Luminous Guest

Merhaba,

Kapı parçalarının çıkması tamamen bilgisayar kontrolünde, önceden belirlenmiş ve eksiksiz olasılıklara bağlıdır. Konu hakkında yapabileceğimiz bir şey yok. :(

İyi forumlar.

3. Kapı kurma maliyetleri extra ödüller verilmeye başlandığından buyana daha yüksek olmaya başladı.Olasılık hesabını bilmem fakat parça çıkması biraz zorlaştı diyebirim.Bu formdaki yöneticilerin ellerinden bir şey gelmez ,durumu merkez tayin ediyor.(Açıklamadaki gibi)