Galaksi kapısı yavaşlığı

Konusu 'Bunun Dışındakilerin Arşivi' forumundadır ve «тнepѕιĸopαт» tarafından 28 Kasım 2020 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Galaksi basarken spin tuşu sürekli takılıyo veya cok yavas basıyor ve bazen de uridium sıfır görüküyor ve sayfanı yenilememi istiyor bu sorun ara ara yaşanıyor genelde bu tür etkinliklerin ve kapı yogunluklarının oldugu zaman oluyor, lütfen buna bir çözüm bulunsun bu şekilde olunca gelen etkinliklerin bir anlamı olmuyor ve satın aldıgımız indirimlerin zamanından yemiş oluyoruz.

2. Aynen sana katılıyorum, alfa beta gamma açana kadar burnum kanadı ya 30 dakika uğraşılırmı kapı açmaya bi basıyorum 2 dakika donma yaşanıyo

3. he ya valla ben de tam foruma bakayım dedim başka bu konudan dert yanan var mı diye varmış bi abg yi nerdeyse 25-30 dk da açıyorum ayıptır 30 dakikada 2 alfa yapılır nerdeyse ya

4. Dun kapı acarken uyuya kalmısım.

.-muhammet_03-. bunu beğendi.
  5. aynısı banada oldu ahhdhdhdadhs

6. Genel bir internet yavaşlığı da olabilir. Mesela 75 Mpbs olan bağlantım 5lerde sürünüyordu 9-10 sularında

7. Tanımlanamayan bir hata oluştu. Lütfen "Yeniden başla" butonuna tıkla ve madde dönüşümcüsü tekrardan çalışsın.
    (Error on producing element)

Dünden beri devam eden 2 sn de bi çıkan hata reset geldi düzelmemiş hala abg açması tamamlamasından uzun sürüyor.Dünden farkı gg basarken ki kasma azalmış lakin bu salak hata o kadar browser degiştirsemde clientten girsemde nafile bildirin lütfen delirtti.. [​IMG]

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 2 Aralık 2020
    STARFORCE93(D!T) bunu beğendi.
  8. Çok sinir bozucu bir durum bir kere tıklayıp 3 4 saniye bekliyoruz oyunun her yerinde yavaşlamalar, sorunlar çıkıyor ve oyun oynanılamayan zevk alınamayan bir hale geldi son zamanlarda düzeltilmesi gereken çok fazla şey var. En önemlisi de oyun akıcılığı çok bozuldu. Resmen eskiyen akıllı telefon cihazı gibi her şeyi kasıyor oyunun. Eski akıcılığın geri gelmesi lazım etkinlik getireceğinize sunucuları düzeltmeliler öncelikle çünkü oyun oynanamaz durumda bayağı zamandır.

9. o kadar yavaş ki, kapı parçası hariç buna ne versem diye düşünüyor gibi. o_O

10. Atmaca46

Atmaca46 User

katılıyorum bilader, bazen oyun arayüzüde çok kasıyor hangar'a basıyorum 15 saniyede açıyor. bazen ise fişek gibi. ruh haline göre değişiyor hızlı ve yavaş olması ayıkamadım :D

11. Titan.

Titan. Guest

Merhabalar,

Hafta sonları oluşan laglar hakkında bilgilendirme işlemleri merkez ekibe sürekli yapılmaktadır. İlgili durum için sizler adına bir raporlama işlemi oluşturuyorum.
    Üslubunuza lütfen dikkat ediniz.

İyi Forumlar.