Galaksi kapısı yerleştirme sorunu

Konusu 'Genel Konular' forumundadır ve ReninReloaded tarafından 26 Kasım 2023 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
  1. Kappa kapısı 120 parça tamam ama atlamayı hazırla pasif. Hayat satın al aktif. Kapı yerleştirilmediğinden yapamıorum. Yeni kapıda açamıyorum. İndirimim bu gun bitiyor. hafta sonu indirimide bitiyor. İlgilenen olur mu diye buraya yazdım. Supportun cevabı 2 gün sonra gelir . Aynı olay bitiminde gelen ekip gibi.

Tüm darkorbit yönetimine, bilhassa darkorbit Türkiye takımına sevgilerimi sunarım.

Edit: İlginç bir yöntemle sorun çözüldü. Çözümü öneren anomaly nickli arkadaşa teşekkürler.

KİLİT

Son düzenlenen: 26 Kasım 2023
  2. -By_CesuR-

-By_CesuR- User

"İlginç bir yöntemle sorun çözüldü. Çözümü öneren anomaly nickli arkadaşa teşekkürler."

Yardım bekliyorsun ama bilmeyenlere sen yardımcı olmadın şimdi. Keşke nasıl olduğunuda bahsetseydin

3. ilginç ne olabilirki iki kapı birden açıktır bir kapı yerleşikken diğerini yerleştir sönük olur eğerki hayat satın al aktifse böyledir dalgınlıktan anlamamıştır.

-By_CesuR- bunu beğendi.
  4. Ünvan yok diyorsun