Galaksi Kapısında Mahsur Kaldım

Konusu 'Teknik Konular' forumundadır ve D4Y1* tarafından 15 Aralık 2019 başlatılmıştır.

Değerli forum kullanıcıları,

Bu forumda aktif olabilmen için öncelikle oyun hesabına giriş yapman gerek, aksi taktirde foruma ulaşamassın. Eğer oyun hesabın yok ise, lütfen kendine yeni bir hesap aç. „Oyun için tıkla“
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  1. D4Y1*

D4Y1* User

alpa kapısında mahsur kaldım gemi ne çıkyor nede devam ediyor çözümünü bilen var mı? acil
    supporta yazdım onlarr cevap verene kadar.......

yok bir allahın kulu yardımcı olacak

Moderatör tarafından en son değiştirilen: 15 Aralık 2019
  2. ateistkeci

ateistkeci User

Nasıl bir sorun oldu ki? Sayfayı yenilemeyi denedin mi?

3. eray

eray User

sağ alt ve sol üst köşede npc olmadığından emin misiniz? mini haritada köşelerde kırmızılık olur. Eğer baktınız npc yok radyasyonlu alana giderek patlamayı deneyin bence. Tabi patlamadan önce sayfayı yenileyip bir bakın lag sorunu sıklıkla yaşanan bir sorun.

4. D4Y1*

D4Y1* User

kapıda npc olsa 2 kapıda açık olmaz kapıya devam ve x1 kapı sı ikisi de açık ama ne çıkabiliyorum ne de devam edebiliyorum

5. eray

eray User

sayfayı yenilediniz mi peki? dns önbelleğini temizlemeyle alakalı bir konu mevcuttu forumda, bulamazsanız başka bir tarayıcıdan girin. En olmadı can hakkınız mevcutsa radrasyonlu bölgede patlayın

6. D4Y1*

D4Y1* User

her şeyi denedim 50 sefer falan yenileme 10 kere yeniden başlama 2 kere modem reset başka bir şey kalmadı denenecek

7. Manitu

Manitu Guest

Merhaba,

Radyasyonlu bölgede kalarak kendinizi imha etmeye çalışın eğer çözüm olmazsa maalesef ki Support'taki takım arkadaşlarımızın geri dönüşünü beklemeniz gerekecektir.

İyi forumlar.

8. -Star-

-Star- User

Oyun ekranından çıkış yapıp başka bir hangara geçerseniz muhtemelen sorununuz çözülecektir.

9. D4Y1*

D4Y1* User

radyasyon işlemiyor hangar değiştirmiyor

10. .Paradoks.

.Paradoks. Guest

Merhaba,

Ne yazik ki, yaşadığınız durum için sadece support ekibi size yardımcı olabilir.

İyi forumlar.

11. Peki mayın işliyor mu kendinizi mayın ile de patlatabilirsiniz çünkü.

12. merhabalar bende aynı sorundan muzdarip oldum ve hata daha kotusu ile baş başayım zeta kapısı yaptım ama odulerini vermdi sonjra epsilyon yaptım ve orda mahsur kaldım hiçbir npc yok oyundan atıyo bi sure sonra radayson bende işliyo ama gercekten radyasyona patlamalıyımım bilemedim sup yazdım ama cevap gene kadaarrrrr.....

13. kaç gündür aynı sorun var, bir yetkili konuyla alakalı bir bildirim yaptı mı? forum da yada discord sunucusunda bir şey göremedim.

14. pova

pova User

benimde aynı kappa da kaldı gemi radyasyona giriyorum işlemiyor öyle boş duruyor reset attım kapattım olmuyor ne yapabilirim yardımcı olacak biri varmı

15. İW_Kyns

İW_Kyns User

o kadar uri biriktirdim bu pazar için, indirim, şeref+tp destegi aldım, boşa mı gitti şimdi bu destekler, zeta bittirdim kapı ödüllerini vermedi, tekrar kapıya girdigimde atıyor

16. EFEM-06

EFEM-06 User

17. EFEM-06

EFEM-06 User

hareketsiz kal çıkış geldiği zaman çıkıı yap başka bir gemi ile oyuna gir sonra gemiyi değiştir

18. Arkadaşlar problem galiba bütün galaxy gate kapılarında var benimde gemim son bölümünde kaldı npcler bitti fakat ödülü teslim edip hangara göndermiyor gemiyi içerden çıkartmak için biraz uğraşıp tamir robotunu sat sonra radyasyon bölgesine uç gemin birkaçkere hasar aldıktan sonra bağlantı kopacak tekrar bağlanarak hasar yemeye devam ed 3 veya 4 kere böyle yap gemi kağıda ölür hangara düşersin supporta yazdım fakat dönüş nezaman olur hala belli deil

19. .Hakan.

.Hakan. Guest

Selam,

Sorun çözülmüştür.

İyi forumlar. :)

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.